آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7334493
ما 106 مهمان آنلاین داریم
اجرای بیش از 10 عنوان برنامه در بسیج دانشجویی ایلام در دهه‌ی فجر چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
دوشنبه, 08 بهمن 1397 ساعت 05:35
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام گفت: دانشجوی بسیجی زمانی می‌تواند داعیه‌دار دفاع از انقلاب باشد که هم خود را از لحاظ فرهنگی و ایمان تقویت کند و هم باید در زمینه های علمی  متخصص باشد .
«عارف شربی‌نیازی» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، در رابطه با رسالت دانشجوی بسیجی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امام خمینی (ره) در پیام تاریخی خود مبنی بر تشکیل بسیج دانشجو و طلبه مواردی را عنوان فرموده‌اند که به طور گویا و شفاف رسالت این عزیزان را تبیین می‌کند .

وی با بیان اینکه در راستای تحقق این امر باید دفاع عالمانه و آگاهانه از انقلاب و دستاورد های این معجزه‌ی قرن، صورت پذیرد، تصریح کرد: دانشجوی بسیجی با عمل و مجاهدت خود در سنگر علم و دانش می‌تواند سفیری شایسته برای دفاع از انقلاب باشد .

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام تاکید کرد: دانشجوی بسیجی باید با نصب‌العین قرار دادن فرامین حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به عنوان افسران جنگ نرم از انقلاب و دست آورد های آن در همه ی عرصه ها دفاع عالمانه کنند واین امر مستلزم آن است  که هم متعهد باشد وهم متخصص یعنی علاوه بر آنکه خود را از لحاظ فرهنگی و ایمان تقویت کند باید در هسته علمی نیز متخصص باشد .

شربی‌نیازی گفت: در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های متعددی از جمله چهل خدمت بی منت در مناطق محروم  ، ویژه برنامه های راهیان نور درتمام دانشگاها ، چهل کرسی آزاد اندیشی در تمام دانشگاه ها از اول بهمن تا آخر اسفند، همایش های علمی و دیدار با خانواده های شهدا برگزار می‌شود .

وی تصریح کرد: عطر افشانی مزار شهدا ، برگزاری یادواره های شهدا با محوریت مساجد ، بر گزاری اردوهای راهیان نور برای دانشجویان ، برگزاری اردوهای جهادی 3 روزه و 1 روزه، برگزاری جشنواره‌های علمی ،  فضا سازی در سطح دانشگاها و برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی از دیگر برنامه‌های این دهه است

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT