آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7122692
ما 117 مهمان آنلاین داریم
روحانیون پاسخگوی شبهات باشند چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
چهارشنبه, 03 بهمن 1397 ساعت 05:20
حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار روز سه شنبه در دیدار با کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام اظهار داشت: نسل جدید و خانواده های آنها باید آگاه باشند که تبلیغات دشمنان خطرناک است که جوانان را با شبهه های دینی گمراه و آنها را از گرایش های مذهبی و دینی دور سازند.
وی افزود: روحانیون اعزامی و مستقر در مناطق روستایی و شهری با رصد مسائل و مشکلات در برنامه ریزی ها و مناسبت های مختلف درصدد رفع شبهات دینی و اعتقادی مردم باشند.
امام جمعه ایلام با اشاره به گردهمایی مبلغان دینی استان در 10 بهمن ماه امسال بر ضرورت هماهنگی کارگروه های چهارگانه به منظور هر چه بهتر برگزار کردن این مراسم تاکید کرد.
حجت الاسلام کریمی تبار یادآور شد: این گردهمایی باید با محور بایسته های روحانیون از نگاه امام و رهبری، انتظارات مردم از روحانیت و نیز نقش روحانیون در فضای مجازی و رسانه ها برگزار می شود.
وی تصریح کرد: نقش هدایتگری روحانیون باید برای مردم حداکثری باشد و باید با همه توان برای دفاع از اسلام و انقلاب تلاش کنیم.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام نیز در این دیدار با ارائه گزارشی به بیان اقدامات صورت گرفته در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پرداخت.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT