آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7334608
ما 107 مهمان آنلاین داریم
محمد نیکوکار رئیس هیات شطرنج ایلام شد چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
یکشنبه, 30 دی 1397 ساعت 05:38
نشست مجمع انتخاباتی هیئت شطرنج استان ایلام با حضور مهرداد پهلوان‌زاده رئیس فدراسیون شطرنج، مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام و سایر اعضای مجمع در اداره کل تربیت بدنی استان برگزار و محمد نیکوکار با کسب 14رای برای یک دوره 4 ساله به عنوان رئیس هیئت شطرنج استان ایلام انتخاب شد.

رئیس فدراسیون شطرنج در این نشست از تلاش‌های عبدی رئیس دوره گذشته هیئت شطرنج ایلام قدر دانی و یاد اوری کرد: شطرنج ایلام در این سال ها متحول شد و چهره‌های مطرحی را به شطرنج ایران و جهان معرفی کرد .
مهرداد پهلوان‌زاده شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی را از اولویت‌های مهم فدراسیون و هیات های استانی شطرنج عنوان کرد و گفت: استعدادیابی، آینده ورزش قهرمانی و حرفه‌ای کشور را تضمین می‌کند.
وی افزود: با انجام برنامه‌های مدون و زیربنایی می‌شود استعدادهای نهفته در سطح کشور را شناسایی و شکوفا کرد، تا با حضور در میدان‌هامختلف ورزشی در سطح کشوری، بین المللی و جهانی صاحب مدال‌های رنگارنگ شوند.
پهلوان زاده با تاکید بر لزوم ورود این ورزش در حوزه ورزش‌های دانش آموزی، گفت: آموزش و پرورش بخش مهم و اساسی در زمینه استعدادیابی برای ورزش شطرنج است و پشتوانه ما در توسعه این ورزش دانش آموزان هستند.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT