آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7334429
ما 51 مهمان آنلاین داریم
انتصاب یک ایلامی دیگر در وزارت آموزش و پرورش چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
چهارشنبه, 23 اسفند 1396 ساعت 07:41
غرب آنلاین / طی حکمی از سوی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس مرکز ملی استعدادهای درخشان  و دانش پژوهان کشور علی رشیدی نیا به عنوان مدیر پرورش و تندرستی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان کشور منصوب شد.

 

غرب آنلاین/ طی حکمی از سوی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس مرکز ملی استعدادهای درخشان  و دانش پژوهان کشور علی رشیدی نیا به عنوان مدیر پرورش و تندرستی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان کشور منصوب شد.
رشیدی نیا علاوه بر سال ها  فعالیت در حوزه های تدریس و پژوهش ، سابقه ریاست اردوگاه ها و کانون های فرهنگی و تربیتی و مسئولیت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی وزارت آموزش و پرورش را در کارنامه خود دارد.
مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان ماموریت شناسایی ، جذب و پرورش دانش آموزان استعدادهای برتر ( تیزهوشان) را بر عهده دارد.
برگزاری المپیادهای علمی کشور به منظور انتخاب تیم ملی و آموزش و آماده سازی برای اعزام به مسابقات المپیادهای علمی جهان از دیگر وظایف این مرکز می باشد.
علی رشیدی نیا از فرزندان توانمند ایلام و شهرستان بدره است. غرب آنلاین برای این فرزند برومند ایلام آرزوی توفیق و سربلندی در این مسئولیت را دارد.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 23 اسفند 1396 ساعت 07:52
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT