آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6591698
ما 30 مهمان آنلاین داریم
تشکر از عزيزاني كه با معيار عدالت و از باب امر به معروف بنده را نقد فرمودند چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
سه شنبه, 08 اسفند 1396 ساعت 11:43
آیت‌الله محمدنقی لطفی در نامه‌ای خطاب به مردم ایران اسلامی اظهار داشت: از اینکه انتشار تصویر این طلبه خدمتگزار مردم ایلام در کنار خودرو پرادو در فضای مجازی سبب  تکدر خاطر و دغدغه برخی از نیروی انقلابی و ارزشی شده است، متاسفم.

این نامه ادامه می‌دهد: البته همین واکنش‌های انتقادی در فضای عمومی که نشانگر روحیه انقلابی و ساده زیستی و مقابله با منش اشرافیگری در جامعه متدینین و نیروهای انقلابی به ویژه جوانان و طلاب است، سرمایه ارزشمندی بوده و جای شکرگزاری دارد.

این نامه یادآور می‌شود: از همه عزیزانی که با معیار عدالت و ارزش‌های انقلاب اسلامی و از باب فریضه امربه معروف به تصریح یا تلویح این طلبه خدمتگزار را نقد فرمودند تشکر می‌کنم و صد البته انتقاد خیرخواهانه را فرصتی برای اصلاح و تکامل تلقی کرده و خود را بی نیاز از نقد و دعای خیر مومنین نمی‌دانم.

این نامه خاطرنشان می‌کند: گفتنی است خودرو پرادو هم که تصویر آن در فضای مجازی منتشر شده است سالیان پیش توسط آخرین استاندار دولت اصلاحات برای دفتر امامت جمعه ایلام واگذار شده است که صرفا در شرایط اضطراری و ضروری برای جابجایی برخی مهمانان و یا استثنائا در برخی سفرهای شهرستانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

منبع فارس

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT