آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6696457
ما 77 مهمان آنلاین داریم
راهپیمایی 22 بهمن و حماسه حضور مردم چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
شنبه, 21 بهمن 1396 ساعت 12:26
  حجت الاسلام و المسلمین عبد هواسی /انقلاب اسلامی  از جمله انقلاب‌های جهان است که تأثیر فراوانی از خود در داخل و جهان برجای گذاشته است. اکنون که در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و برای رسیدن به این پیروزی ملت ایران هزاران شهید و جانباز برای برپایی و اجرای احکام اسلام ناب محمدی و برگشت به هویت اصلی کشور متمدن ایران و برای استقلال و آزادی و حرمت ازدست‌رفته مردم که توسط ایادی استکبار جهانی و خاندان منحوس پهلوی تقدیم اسلام نمودند.

 

انقلاب اسلامی  از جمله انقلاب‌های جهان است که تأثیر فراوانی از خود در داخل و جهان برجای گذاشته است. اکنون که در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و برای رسیدن به این پیروزی ملت ایران هزاران شهید و جانباز برای برپایی و اجرای احکام اسلام ناب محمدی و برگشت به هویت اصلی کشور متمدن ایران و برای استقلال و آزادی و حرمت ازدست‌رفته مردم که توسط ایادی استکبار جهانی و خاندان منحوس پهلوی تقدیم اسلام نمودند.

با حضور میلیونی مردم در عرصه‌های مختلف پای نظام و انقلابشان ماندند و هرسال بیش از گذشته در حمایت از دستاوردهای خویش نقش‌آفرینی نموده و در برابر توطئه‌های بزرگی که از جانب استکبار جهانی و فریب‌خوردگان و غرب‌زدگان داخلی طراحی‌شده بود ، مقاومت نموده‌اند و دشمنان را از طمع مجدد به کشور مأیوس و بارهای بار نشان دادند که با بصیرت دشمن را شناخته و از کوتاه آمدن آنان هم خوب می‌دانند که به دنبال انتقام از ملت شهیدپرور هستند و نیک می‌دانند که چرا دشمنان، هشت سال جنگ را به این ملت تحمیل کردند و می‌دانند که چرا نخبگان هسته‌ای و دانشمندان و شخصیت‌های مثمر سیاسی و اجتماعی را به شهادت رساندند و چرا و برای چه اهدافی تحریم‌های ظالمانه بر گرده ملت بار کرند.
ملت ایران خوب درخشیدند و بارها اعلام کرند که از مقاومت در مقابل استکبار خسته نشده‌ایم و کشور را به فضل الهی تا قله‌های رفیع آن با حمایت و پشتیبانی از ولی امر مسلمین و خلف صالح امام امت امام خامنه‌ای ادامه خواهیم داد و امسال هم با وحدت کلمه که همواره مورد تأکید امام راحل بود تمامی اقشار ملت و گروه های سیاسی از دستاوردهای انقلاب ، شهدا و امام شهیدان تا پای جان حمایت کرده و حماسه جدید از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به منصه ظهور خواهند رساند.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 21 بهمن 1396 ساعت 12:28
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT