آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6591695
ما 112 مهمان آنلاین داریم
زمستانی که با کلام امام به بهار تبدیل شد چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
سه شنبه, 10 بهمن 1396 ساعت 09:47
فرشته سنجیده /حال سوال اینجاست ؟ما چگونه می توانیم آن روز سخت ودشوار را فراموش کنیم ؟چگونه می توانیم خون شهیدانی که در این راه فدای اسلام شد را از یاد ببریم؟ دهه فجر یاد آور ورود امام بعد از ۱۵ سال تبعید ویادآوری رشادتها ودلاوری های شهیدانی که با عشق به امام  ره جلوی گلوله های رژیم شاهنشاهی سینه سپر کردند و زیر بار ظلم و اسبتداد نرفتند. دهه  فجر یا دآور تلاشهای امام برای دولت جدید وفرار شاه می باشد .

باز فصل بهمن ماه رسید  ماهی که خروش گرم مردم سرمای آن را ازبین برد.
خروشی جاودانه وهمگانی که گرمای آن همه ی برفها را آب کرد. و خانه ها را گرم وروشن نمود، اری  زمستانی به یاد ماندی که مردم با حمایت خود  ان را گرم ترین  ماه سال  تبدیل کردند . برفها با قدمهای گرم ومهربان واستوار امام  راحل  آب شدند.
زمستانی که با دستان وکلام امام به بهار تبدیل شد و همه جا پر از گل وبلبل شد.
بهمن ماهی که با خون شهیدان رنگین شد ودلاوری آنها نتیجه داد وشادی در دل همه روشن کرد.
بهمن ۵۷ بر روی قلب ایرانیان حک شده ودر سرمای زمستان به آنها گرما می بخشد.
یا دآوری کلام امام ره باعث تپش قلب ها  می شود  ودستها به لرزه می افتد کسی که برای همه پدر،سرور و راهنما بود.هماهنگی،همدلی وخروش مردم در بهمن ماه سال ۵۷ جاودانه ماند  با رهبری امام  ره  راه حقیقت راپیمود.
وخوشبخنه امروز که ما در جامعه زندگی میکنیم که تفاوت طبقاتی بین حاکم ومردم وجود ندارد و دولتی اسلامی  با رای مردم  وحضور انها بوجود امد .
اری  ۳۹ سال پیش در چنین روزی  امام خمینی  ره  با حمایت  مردمان انقلابی  برضد استبداد وشاهنشاهی قیام کرد ودولت جدید ومردمی به پا نمود .

حال سوال اینجاست ؟ما چگونه می توانیم آن روز سخت ودشوار را فراموش کنیم ؟چگونه می توانیم خون شهیدانی که در این راه فدای اسلام شد را از یاد ببریم؟ دهه فجر یاد آور ورود امام بعد از ۱۵ سال تبعید ویادآوری رشادتها ودلاوری های شهیدانی که با عشق به امام  ره جلوی گلوله های رژیم شاهنشاهی سینه سپر کردند و زیر بار ظلم و اسبتداد نرفتند. دهه  فجر یا دآور تلاشهای امام برای دولت جدید وفرار شاه می باشد .
بهمن ماه خونینی که در تاریخ ثبت شد وبرای ملت ایران تولدی دوباره شد. مردم ایران نسل به نسل داستان قیام امام ره  وشکنجه ها ،  تبعید ایشان ورشادتها وداستان جوانان انقلابی وتلاش،رنج،شهادت آنها را سینه به سینه تعریف می کنند.
که هیچگاه فراموش نخواهد شد که با چه سختی این انقلاب شکل گرفته ودهه فجر پایان خوش سرنگونی رژیم شاه وآغاز انقلاب اسلامی بود.
که با ورود پر ابهت امام  ره همه به آرزوی خود رسیدند واز دولت ایشان حمایت نمودند. و دشمنان نظام اسلامی بدانند و نیک می دانند 
یاد و راه امام  ره همیشه در اذهان مردم  ایران اسلامی بخصوص در  ایام  دهه فجر همیشه زنده می ماند .

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT