آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6591704
ما 31 مهمان آنلاین داریم
پیام تشکر و قدرانی مهندس کرمی معاون امور عمرانی استانداری از مردم شریف استان چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
جمعه, 06 بهمن 1396 ساعت 19:52
مهندس احمد کرمی معاون عمرانی استانداری ایلام با صدور پیامی از مردم شریف استان ایلام تشکر کرد. در متن پیام معاون عمرانی استانداری ایلام آماده است/ انشالله در پرتو عنایات حضرت حق و با  همکاری ، همیاری  ودعای خیر شما هم استانی های عزیز در معیت استاندار محترم و سختکوش گامهای موثری برای توسعه و آبادانی بیشتر استان ایلام برداریم.

 

با حمد وسپاس به درگاه خداوند متعال ، بدینوسیله از شما هم استانی های عزیز و فرهیخته، اقشار مختلف مردم فهیم و قدرشناس ، دانشگاهیان، فرهنگیان، نخبگان، روحانیت معزز، ائمه محترم جمعه و جماعات ،نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، نیروهای نظامی و انتظامی ، مهندسین ،پیمانکاران ، اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداری ها ، بازاریان و کسبه ، مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی استان اصحاب قلم و رسانه و همه گرانمایگانی که در برهه های مختلف به انحاء گوناگون یار و مددکار اینجانب بوده اند و اینک در آستانه توفیق خدمتی دیگر در سنگر معاونت امور عمرانی استانداری ،بنده حقیر را مورد لطف و محبت قرار داده اند به رسم ادب و ارادت متقابل سپاسگزاری می نمایم.
انشالله در پرتو عنایات حضرت حق و با  همکاری ، همیاری  ودعای خیر شما هم استانی های عزیز در معیت استاندار محترم و سختکوش گامهای موثری برای توسعه و آبادانی بیشتر استان ایلام برداریم.
کوچک همه شما. احمد کرمی

آخرین بروز رسانی در جمعه, 06 بهمن 1396 ساعت 19:53
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT