آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6591694
ما 230 مهمان آنلاین داریم
رویگردان کردن مردم از انقلاب و نظام، هدف اصلی دشمن چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
شنبه, 30 دی 1396 ساعت 16:08
  رضا دهبالایی/ امروز یک جریان با حمایت های داخلی و خارجی در کشور پدید آمده و با ناکارآمد نشان دادن مسئولان نظام در حوزهای مختلف خصوصا اقتصاد، قصد دارد اذهان عمومی را در این زمینه مدیریت کند تا به تدریج مردم از آرمان های والای انقلاب اسلامی، نظام و ولایت فقیه روی برگردانند.

 

با نگاهی به تاریخ، می توان به این نکته پی برد که هر زمان سلطه و استکبار قصد نابودی نظام و یا کشوری را داشته، با تغییر رویه و ایجاد اختلال در زندگی و معیشت ملت آن کشور و نیز با جذب و همکاری خواص، اهداف خود را پیش برده و در نهایت، عمل خود را به نوعی عامه پسند جلوه داده است.
در حالی که تقریبا چهار دهه از انقلاب اسلامی می گذرد دشمنی و تقابل نظام جهانی سلطه با انقلاب اسلامی وارد مرحله جدیدی شده و هرروز شکل تازه ای به خود می گیرد. دشمن برنامه هایی گسترده و مدون اعم از: راه انداختن جنگ روانی، سوق دادن اذهان عمومی به سمت دلخواه خود، مدیریت ادراک و برداشت مردم از اتفاقات و شرایط کنونی کشور، و مهمتر از همه توسعه و تقویت شبکه نفوذ در داخل کشور در راستای تهدیدات و تغییرات اساسی در هویت انقلاب اسلامی را تدارک دیده و عملیاتی کرده است. 
امروز یک جریان با حمایت های داخلی و خارجی در کشور پدید آمده و با ناکارآمد نشان دادن مسئولان نظام در حوزهای مختلف خصوصا اقتصاد، قصد دارد اذهان عمومی را در این زمینه مدیریت کند تا به تدریج مردم از آرمان های والای انقلاب اسلامی، نظام و ولایت فقیه روی برگردانند.
این جریان تلاش می کند از درون، مردم را به سمت نارضایتی و اعتراض نسبت به امورات کشور کشانده و به این باور برساند که نظام جمهوری اسلامی دلسوز ملت نیست و فقط به خود و حفظ منافع خود توجه دارد.
نمونه بارز این برنامه ها و تلاش های دشمن در روزهای گذشته را به شکل شورش های خیابانی، آن هم به بهانه مشکلات اقتصادی، تورم و عدم توجه مسئولان نظام به مشکلات مردم را دیدیم. در حالی که در این شورش های خیابانی و تجمعات غیرقانونی، بیشتر توهین به مقدسات و نیز نشانه گرفتن اصل نظام به چشم آمد تا عنوان کردن مشکلات مردم. علاوه بر این شاهد مختل شدن چندروزه ی زندگی عامه ی مردم و آسیب زدن به اموال و اماکن عمومی و خصوصی بودیم.
کیست که نداند مردم در حال حاضر با مشکلات عدیده و سختی های فراوانی از جمله تورم، بیکاری، ازدواج جوانان و ... دست و پنجه نرم می کنند؟ اما آیا هدف طراحان و بانیان شورش های خیابانی اخیر، رفع مشکلات مردم بوده یا اینکه اصل انقلاب و نظام را نشانه گرفته و در صدد بدبین کردن مردم از انقلاب اسلامی و نظام می باشند؟ مبرهن و واضح است که دشمن تنها به قصد رویگردان کردن مردم از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی دست به چنین اقداماتی زده و باز هم خواهد زد.
دشمن علیرغم برنامه ریزی گسترده و استفاده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، از یک نکته بسیار مهم و اساسی غافل مانده و آن هم این که همین مردمی که دشمن به عنوان یک ابزار روی آنان حساب و سرمایه گذاری کرده، خود حامیان، پشتوانه و سرمایه های اصلی این انقلاب و نظام بوده و خواهند بود. این ملت نه تنها از نظام رویگردان نشده بلکه با آگاهی و شناخت دقیق از دشمن و برنامه ها و اهداف شوم آن، محکمتر و مصمم تر از قبل حامی این انقلاب و نظام خواهند بود.
امید آن که مسئولان نظام و خدمتگزاران مردم در دولت نیز قدردان ملت بصیر و همیشه در صحنه بوده و نسبت به رفع موانع و مشکلات آنان خصوصا در حوزه اقتصاد و معیشتی بهتر و بیشتر از قبل اهتمام داشته و گام بردارند... ان شالله

آخرین بروز رسانی در شنبه, 30 دی 1396 ساعت 16:09
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT