آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6876710
ما 39 مهمان آنلاین داریم
بسیج دانشجویی در چارچوب قانون پیگیر مطالبات و بهبود وضعیت معیشتی مردم خواهد بود چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
دوشنبه, 18 دی 1396 ساعت 05:53
امید ساریی  

 

 

روزهای گذشته شاهد تجمعات، اعتراضات و پیگیری مطالبات و رسیدگی به وضع معیشتی توسط مردم از دولت بودیم. وضعیت نامناسب معیشتی مردم، مشکلات بیکاری، توزیع نامناسب درآمدها در بیشتر دستگاه ها و بی توجهی در تولید محصولات داخلی، عدم برنامه های کاربردی و مناسب برای توسعه، اولویت قراردادن کالاهای خارجی، رکود در بخش های داخلی و مشکلات حقوق های نجومی برخی از مسئولان تنها و تنها برخی از مشکلات جامعه است.

حتی ارائه ندادن برنامه های اثرگذار در بخش توسعه و وضعیت اقتصادی نامناسب موجب شده است بسیاری از تولیدی های داخل کشور به دلایل مختلف تعطیل و به انبار یا خرابه تبدیل شوند، باز این وضعیت ذره ای در اعتقادات و پایبندی مردم بصیر ایران نسبت به ارزش ها و انقلاب خدشه ای وارد نکرد.

متاسفانه در روزهای اخیر همراه با رسانه های معاند شاهد موضع گیری های برخی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان در راستای نقد عملکرد سازمان صدا و سیما بودیم، این مساله را از دو جنبه می توان مورد بحث و بررسی قرار داد، اول اینکه چطور یک شخص در نظام مقدس جمهوری اسلامی همراه با رسانه های غربی و مواضع حامیان فتنه در مقابل عملکرد صدا و سیما موضع‌گیری می کند؟

جنبه دیگر مساله در این است اگر از روی جهل باشد که باید در مورد ایشان تجدید نظرهایی صورت گیرد و اگر از روی آگاهی باشد که باید گفت جرم منافق بیشتر جرم کافر خواهد بود و امیدواریم در این رابطه شفاف‌سازی و بررسی های بیشتری صورت گیرد.

از طرف دیگر بسیج دانشجویی در چارچوب قانون پیگیر مطالبات و بهبود وضعیت معیشتی مردم خواهد بود. همه دستگاه های اجرایی و ارگان ها و سازمان های دولتی به هیچ عنوان نباید از نقد مردم به دور باشند (اما نقدی که بر اساس انصاف و به دور از حب و بغض باشد.)

فتنه خرداد سال ۸۸ حدود هشت ماه طول کشید تا مردم ۹دی میخ تابوت را بر پیکره فتنه بکوبند. اما امسال در عرض کمتر از یک هفته مردم طومار فتنه و اغتشاش را در هم پیچیدند و ما شاهدیم رشد بصیرت مردم از هفت ماه به کمتر از یک هفته افزایش یافته است. ان شاءالله و با مدیریت مقام معظم رهبری فتنه بعدی در نطفه خاموش و کار تمام خواهد شد.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 28 بهمن 1396 ساعت 07:58
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT