آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7122680
ما 116 مهمان آنلاین داریم
جناب استاندار دوری از مردم یعنی شکست /زنگ خطر سلامت روحی در ایلام چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
دوشنبه, 18 دی 1396 ساعت 05:47
  فرشته سنجیده/در زمانهای نه چندان دور  هرکسی مشکلی داشت نزد کدخدا می رفت تا مشکلش حل شود،حتی اگر از دست ان کد خدا  کاری برنمی آمد با مهربانی ودلداری طرف را آرام میکرد.متاسفانه استاندار ایلام جناب سلیمانی دشتکی بجای حضور دربین مردم  برای خدمت و پاسخگوی به مطالبات این قشر سعی داردتمام کارهای خویش را  از طریق  تلفن  پیش ببرد.


غرب آنلاین / فرشته سنجیده / به جرات میتوان گفت یکی از زمینه های مثبت و ایجاد فضای روحی و روانی برای محرومان حضور مسوولان در میان آنهاست و از سوی دیگر در محرومان این حس بوجود می آید که گوش شنوایی برای شنیدن ناگفته های  انها وجود دارد ودلی که درد دل انها را به جان بخرد .
ومدیر واقعی کسی است که پاسخگوی مطالبات مردمی باشد .
متاسفانه زنگ خطر سلامت روحی در برخی نقاط شهر ایلام ناشی از مشکلات روزمره به صدا در امده است ومردم گاها
برای رفع  مشکلات روحی و روانی خود  به رمال‌ها و افراد ناآگاه مراجعه کرده که این موضوع خود آسیب‌پذیر ونگران کننده است .

ساختمان استانداری که همیشه یادآور امید و تکیه گاه مردم در دوران سختی بوده،اینها روزها دیگر متفاوت شده و از ان  بوی خدمت  به مشام نمی رسد.وحتی شور شوقی برای گرفتن یک خبر امید بخش نیست . و گاها شنیده می شود که  به سختی می توان با  مسئولین ارشد ملاقات کرد و باید ازهفت خوان عبور کرد .
در زمانهای نه چندان دور  هرکسی مشکلی داشت نزد کدخدا می رفت تا مشکلش حل شود،حتی اگر از دست ان کد خدا  کاری برنمی آمد با مهربانی ودلداری طرف را آرام میکرد.
متاسفانه استاندار ایلام جناب سلیمانی دشتکی بجای حضور دربین مردم  برای خدمت و پاسخگوی به مطالبات این قشر سعی داردتمام کارهای خویش را  از طریق  تلفن  پیش ببرد. همه ما می دانیم وقتی کسی با سختی یا مشکلی روبرو می شود یک گوش شنوا می خواهند برای شنیدن حرفهایش ویک دست مهربان برای نوازش ونگاه چشمانی از روی صداقت.
بیشتر مسئولین این مطالب را می دانند وقبل از رسیدن به پست ومقام رودر رو با مردم صحبت می کنند ووعده وعیدهای به آنها می دهند اما بعد از رسیدن به هدف خود حاضر نیستند دیگر  این موارد را بپذیرند.
جناب استاندار مستحضرید  مردم از دیدارهای حضوری  نتیجه ای نمی گیرند ودایما پاس کاری می شوند چه برسد به سامانه ۱۱۱
جناب استاندار  حسن دیدارهای چهره به چهره اینست که  با کمی وقت گذاشتن شما می توانید  شنونده وسنگ صبوری خوبی باشید برای الام های مردمی ، پاسخگوی به مطالبات مردمی از طریق  سامانه ۱۱۱صرفا یک رفع تکلیف است .وشما نمی توانید. با یک پاسخ کوتاه ومختصر مردم  را از سر خود باز کنی .
مردم ولی نعمتان انقلابند باید به انها محبت ورزید تا بدون لکنت زبان  حرف خود را با مسولین بزنند   وقطعا شما هم نباید   فراموش کنی که  خود   یکی از این  همین مردم بودید و اگر امروز  به  این جایگاهی رسیده ای  مدیون همین ها هستی  ودوری از آنها یعنی شکست.
امام خمینی ره  هم با آن منزلت وشان والای که داشت . خود روزهای را برای دیدن حضوری مردم اختصاص داده بود وبا جان ودل به حرف آنها گوش می داد. این حرکت برای آنها  تسکینی بربود بر دردها ، این مردم انقلاب نموده اند وخون ریخته اند که از استعمار ظلم وستم بیرون بیایند و جامعه به دست افردای از رنگ وبوی خود اداره شود وبه حرف آنها گوش دهد نه اینکه جایگاه خود را فقط برای منافع خود بخواهد.
در پایان ذکر این نکته ضروریست که این سامانه نمی تواند محلی برای رفع تکلیف وراحت طلبی برخی مسولین  باشد وجای  ملاقات های حضوری  مردم را  بگیرد  وحذف  ودیدارهای مردمی و چهره به چهره در پی داشته باشد  .

 

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 19 دی 1396 ساعت 05:49
 

نظرات  

 
0 #1 احمد 18 دی 1396 ساعت 08:12
احسن وآفرین برشما
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT