آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6876399
ما 74 مهمان آنلاین داریم
دعوت امام‌جمعه و استاندار ایلام از مردم برای شرکت در تجمع میثاق با ولایت چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 05:34
  راه ملت انقلابی ایران از جنایتکاران و برهم زنندگان نظم و امنیت جداست و مردم ولایت مدار با حضور دشمن‌شکن در راهپیمایی فردا یک‌بار دیگر توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی و آن‌ها را دررسیدن به اهداف شومشان ناکام خواهند گذاشت ./حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعیدی گلپایگانی نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری، شادمهر کاظم‌زاده، سلام امینی و جلال میرزایی نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی هم در پیام‌هایی از مردم فهمیم و ولایتمدار استان ایلام برای حضور در راهپیمایی فردا دعوت کردند .

 

امام‌جمعه و استاندار ایلام با صدور پیام مشترکی از مردم ولایی و شهیدپرور ایلام برای شرکت در تجمع میثاق با ولایت در میدان ۲۲ بهمن دعوت کردند .

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین «محمدنقی لطفی» نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، «قاسم سلیمانی دشتکی» استاندار ایلام در این پیام، با قدردانی از بصیرت و حضور آگاهانه مردم فهیم و انقلابی استان در صحنه‌های مختلف تأکید کردند مردم هوشمند و آگاه پشتوانه ناگسستنی نظام، انقلاب و ولایت هستند .

در بخش دیگری از پیام مشترک تأکید شده است: راه ملت انقلابی ایران از جنایتکاران و برهم زنندگان نظم و امنیت جداست و مردم ولایت مدار با حضور دشمن‌شکن در راهپیمایی فردا یک‌بار دیگر توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی و آن‌ها را دررسیدن به اهداف شومشان ناکام خواهند گذاشت .

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعیدی گلپایگانی نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری، شادمهر کاظم‌زاده، سلام امینی و جلال میرزایی نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی هم در پیام‌هایی از مردم فهمیم و ولایتمدار استان ایلام برای حضور در راهپیمایی فردا دعوت کردند .

همچنین، شخصیت‌ها، احزاب و گروه‌های سیاسی، ادارات، دستگاه‌های اجرایی در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای از مردم غیور و ولایتمدار استان برای حضور در راهپیمایی فردا دعوت کردند

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 05:35
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT