آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6876773
ما 85 مهمان آنلاین داریم
حضور با بصیرت و هوشمندانه مردم انقلاب را بیمه کرده است چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
شنبه, 09 دی 1396 ساعت 20:34
جانشین دانشگاه امام حسین (ع) گفت: ولایتمداری مردم حاصل خون شهدای گرانقدر و مجاهدت عالمان دین است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام سردار «محمدرضا شعبانی» در مراسم گرامیداشت 9 دی در ایلام با اشاره به اینکه اهل فتنه با بهانه تقلب و ایجاد آشوب اصول، ارزش‌ها، خطوط قرمز، ساختارها و شاخص‌های انقلاب را نشانه گرفتند، اظهار کرد: بنا به فرموده رهبری سران فتنه با فعالیت‌های نابخردانه خود نظام را تا لبه پرتگاه کشانده و موجب امیدواری دشمنان شدند .

وی با بیان اینکه برخی از حامیان اصلی فتنه و حتی یکی از سران اصلی آن در برهه‌های مختلف بر این نکته که در انتخابات 88 هیچ تقلبی صورت نگرفت و این واژه تنها یک کلمه رمز به دشمنان اتقلاب بود، اشاره کرده‌اند، افزود: این جریان با اقدام‌های نابجای خود باعث حرمت شکنی‌های مختلف در سال 88 شده که مهمترین واقعه بی حرمتی به واقعه عاشورا، حمله به عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) و ایجاد ناآرامی و آشوب در سطح جامعه بود، حتی حرمت رنگ سبز علوی و فاطمی را نیز شکستند .

شعبانی اضافه کرد: حضور با بصیرت و هوشمندانه مردم در آن سال و بویژه در 9 دی و بعد از حوادث روز عاشورا پرونده فعالیت‌های سران فتنه را بست و بر دهان سران این جریان و حامیان داخلی و خارجی آنها مشتی محکم زدند .

جانشین دانشگاه امام حسین (ع) با اشاره به اینکه مردم همیشه و در برهه‌های حساس انقلاب با حضور در صحنه وفاداری خود به انقلاب و ارزش‌های دین را نشان داده‌اند، تصریح کرد: ولایت مداری مردم حاصل خون شهدای گرانقدر و مجاهدت عالمان دین است .

وی با بیان اینکه برخی از مسئولان باید مواضع و جایگاه خود را در مورد حوادث سال 88 روشن کنند و از مردم با بصیرت و آگاه و انقلابی تاسی گرفته و همچون اقشار مختلف ملت همواره از آرمان‌های انقلاب و نظام دفاع کنند، عنوان کرد: ایران اسلامی از همان بدو تشکیل تاکنون دارای حرکت‌های پیش رونده و پیش برنده بوده و با وجود مشکلات داخلی و خارجی و با توجه به موقعیت خاص خود توانسته جایگاهی مستحکم در بین کشورهای منطقه ایجاد کند .

شعبانی ادامه داد: کشورهای عراق، سوریه، یمن و حزب‌الله لبنان در مبارزات خود از ایران اسلامی تاسی گرفته‌اند و به اعتراف سران کشورهای عراق و سوریه فرماندهان و رزمندگان ایرانی بیشترین و اصلی ترین نقش را در نابودی داعش ایفا کرده‌اند .

جانشین دانشگاه امام حسین (ع) با بیان اینکه کشورهای اسلامی نباید مرعوب استکبار جهانی شوند، گفت: باید دنیای کنونی با محوریت جهان اسلام آبستن بک نظم و امنیت جهانی شود و این در سایه اتحاد و همبستگی کشورهای مسلمان و بیداری اسلامی امکان پذیر است .

وی اظهار کرد: ایران با وجود تحریم‌ها، فشارهای بین‌المللی و کارشکنی‌های آمریکا و حامیانش از قدرت نظامی و موقعیت مناسبی برخوردار است که از این قدرت تنها برای دفاع از منایع ملی و ارزش‌های دینی بهره گیری می‌کند و برخلاف آمریکا یک کشور متجاوز به دیگر ممالک نیست

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT