آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6876681
ما 85 مهمان آنلاین داریم
یک فعال سیاسی و رسانه ای مطرح کرد؛ملت در۹دی نفس فتنه گران رابه شماره انداختند چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
دوشنبه, 04 دی 1396 ساعت 05:56
  حماسه ای که پس از اهانت های پیاده نظام جریان فتنه در روز عاشورا رقم خورد بحدی بالا بودکه پس لرزه های آن باعث سرخوردگی در میان ضد انقلاب و سران آنها شد./ رفتار فتنه گران و حامیان آنها یک خودزنی و خودکشی سیاسی بود و مطالبه و حرکت فتنه گران برمدار طلب ناحق از امام جامعه وحقوق حقه ملت بودکه همین زیاده خواهی باعث سیلی خوردن آنها شد.

 

 

یک فعال سیاسی و رسانه درگفتگو با خبرنگار ما گفت: پس ازحضور گسترده و ده ها میلیونی مردم در راهپیمائی روز ۹دی که برای ابراز انزجار از هتک حرمت روز عاشورا توسط هواداران سبز در بالاترین وجه حضور اتفاق افتاد، نفس جریان اغتشاشگر در کشور را به شمارش انداخت.


سامی شهبازی با بازخوانی برخی شعارهای راهبردی و اعتقادی از قبیل در ظهر عزا حرمت ارباب شکستند! علمدار کجائی و
این فتنه گران راه عزادار تو بستند! علمدار کجائی گفت: حماسه ای که پس از اهانت های پیاده نظام جریان فتنه در روز عاشورا رقم خورد بحدی بالا بودکه پس لرزه های آن باعث سرخوردگی در میان ضد انقلاب و سران آنها شد.

این پیشکسوت رسانه اضافه کرد: رفتار فتنه گران و حامیان آنها یک خودزنی و خودکشی سیاسی بود و مطالبه و حرکت فتنه گران برمدار طلب ناحق از امام جامعه وحقوق حقه ملت بودکه همین زیاده خواهی باعث سیلی خوردن آنها شد.

وی افزود؛ همواره جریان رسانه ای ضدانقلاب حضورهای مردمی را به مسائلی مرتبط میکردند ولی این بار و در 9دی مات و مبهوت بصیرت مردم انقلابی و ولایت مدار شدند.

شهبازی با ذکر این مطلب که فتنه به تعبیر حضرت آقا از خطوط  قرمز نظام است اظهار کرد:حضرت آقا در تجلیل از رفتار هوشمندانه مردم فرمودند که حرکت عظیم مردم در ۹دی حجت را برهمگان تمام کرد.

این فعال سیاسی درادامه ۹دی را روز ایمان ،بصیریت و خروش مردمان پاک سیرت وشجاع قلمداد کرد که حماسه ی مردمی آن جاودانه در قلب تاریخ مانا شد.


وی اظهارکرد؛ حماسه ۹دی در در یک کلام تجدید بیعت ملت با ولی و مقتدای خود بود و ازسوئی اتمام حجت با دشمنان داخلی و خارجی .

مسئول روزنامه رسالت ایلام اضافه کرد: مردم استان ایلام نیز همگام با ملت در اقصی نقاط کشور در ۹دی یکی از برجسته ترین و تاریخی ترین تجمعات خود را با بصیریت مثال زدنی به نمایش گذاشتند و یک ایام الله دیگر را در پرونده خود ماندگار کردند.

این فعال رسانه ا در دخاتمه با ذکراین مطلب که نظام با پشتیبانی همراه با بصیرت مردم قدرتمندانه از فتنه عبور کرد گفت؛ اهمیت و ابعاد دفع فتنه با بصیرت ناب مردم باید مدام و همواره مورد بازخوانی قرارگیرد تا درس ها و عبرت های آن بعنوان دستاوردی انقلابی پیش روی مردم و بالاخص نسل جوان بماند و صدق این مدعا هم این است که رهبر معظم انقلاب بارها و به کرات درخلال سخنرانی های مختلف ابعاد و زوایای گوناگون فتنه ۸۸ را برای مردم تبیین کرده و بربصیرت افزائی دراین حوزه تاکید دارند.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 04 دی 1396 ساعت 05:58
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT