آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6876447
ما 37 مهمان آنلاین داریم
دکتر امینی : آموزش و پرورش در ایلام رها شده است و توسط افرادی خارج از آن هدایت می شود چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
یکشنبه, 03 دی 1396 ساعت 17:29
آموزش و پرورش در ایلام رها شده است و توسط افرادی خارج از آن هدایت می شود/ تذکر به وزیر کشور و امور خارجه در باره وضعیت معاودین عراقی ساکن ایلام /تخلفات اداری به راحتی در آموزش و پرورش ایلام توجیه می شود و علت اصلی تمامی مشکلات این است که آموزش و پرورش استان، توسط افرادی خارج از آن هدایت می شود که این نوع مدیریت در شأن نظام آموزش و پرورش کشور نیست لذا تقاضای اصلاح وضعیت بغرنج این اداره را دارم.

دکتر سلام امینی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 دیماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش در ایلام رها شده است و کیفیت دائما در حال تنزل است.
نماینده مردم ایلام ادامه داد: تخلفات اداری به راحتی در آموزش و پرورش ایلام توجیه می شود و علت اصلی تمامی مشکلات این است که آموزش و پرورش استان، توسط افرادی خارج از آن هدایت می شود که این نوع مدیریت در شأن نظام آموزش و پرورش کشور نیست لذا تقاضای اصلاح وضعیت بغرنج این اداره را دارم.
وی همچنین به وزرای امور خارجه و کشور در خصوص وضعیت شناسنامه ای معاودین عراقی در ایران تذکر داد و گفت: معاودین عراقی (بازگشت داده‌شدگان) ایرانیانی هستند که در عراق زندگی می کردند اما در دهه های اخیر به ویژه در دوران حاکمیت صدام به ایران عودت داده شدند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس اضافه کرد: این افراد بیش از 40 سال است در ایران زندگی می کنند اما به انجام آزمایش DNA که بیش از 5 میلیون برای آن ها هزینه دارد اجبار شده اند این در حالی است که همه افراد محلی آن ها را شناخته و حتی قوم و خویش هستند لذا از دولت می خواهم جهت تسهیل در شناسنامه دار شدن آن ها اقدام کند.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT