آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6876683
ما 86 مهمان آنلاین داریم
چرا ۹ دی را باید گرامی داشت؟/ خرمشهرها در پیش است چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
یکشنبه, 03 دی 1396 ساعت 05:33
نصرت اله حیدری/امسال هم باید تلاش کرد که این جشن ملی با ماهیت مردمی برگزار گردد .امید که همه برای حفظ آرمان های ۹ دی تلاش کنیم. امروز فتنه با همان اهداف در اشکال دیگر دنبال می شود. نباید از امریکا وانگلیس خبیث غفلت کرد. خرمشهرها در پیش است ورمز عبور هم بصیرت و ولایتمداری است انشاء الله از این فتنه ها هم به سلامت عبور کنیم.

غرب آنلاین / فتنه ۸۸ یکی از پیچیده ترین توطئه ها علیه جمهوری اسلامی بود.توطئه ای که اهداف براندازی داشت.مایکل لدین از عناصر فتنه گر امریکایی که در رخدادهای انقلابهای مخملین در آسیای میانه نقش ویژه داشته می گوید ما برای رخدادهای سال ۸۸ بیش از ۱۵ سال برنامه ریزی داشتیم.در فتنه ۸۸ دو جریان برانداز داخلی وخارجی علیه انقلاب به وحدت نظر ی وعملی رسیدند.حمله به اصل نظام ومقدسات دینی بخصوص عاشورا ماهیت پلید این جریان را نمایان ساخت.مدیریت مقام معظم رهبری در کنار بصیرت احاد ملت انقلابی ایران چشم فتنه را کور کرد . ملت خروشید وچون سیلی همه خار وخاشاک فتنه را با خود برد.۹دی اوج وفادری و ولایتمداری ملت اتقلابی بود.ملت گوش به فرمان رهبر ومقتدای خود به میدان آمد وبساط فتنه گران را با حضور پرصلابت خود جمع کرد.البته برخی از خواص در این فتنه مردود شدند اما مهم حضور حماسی وهوشمند وتوام با بصیرت ملت انقلابی بود که در ۹دی در حد اعلی محقق وانقلاب را از گزند دشمنان بیمه ساخت.۹ دی را باید گرامی داشت زیرا در این روز پیچیده ترین فتنه علیه انقلاب ناکام شد.۹ دی را باید گرامی داشت چون بصیرت وحق خواهی و ولایتمداری  ملت یک باره دیگر هویدا شد ودشمن از انقلاب سیلی محکم خورد.۹ دی را باید تکریم کرد چون در این روز ملیونها دلداده انقلاب  گمنام به میدان امدند وحماسه ساز شدند وامریکا و قتنه گران را برای همیشه ناامید ساختند.۹دی روز بصیرت،ولایتمداری،حق خواهی،مبارزه با نفاق مدرن وروز   تشخیص مرد از نامرد بود. باید این روز را گرامی داشت واز آن درس ها آموخت. اما عده ای امروز نمی خواهند این روز وخاطرات آن بازتکرار گردد. نسل انقلابی و وفادار به امام و رهبری باید  این روز ملی را بزرگ داشته و در تبیین درس های آن تلاش نموده تا انقلاب همچنان با قدرت راه خود را طی نماید.
امسال هم باید تلاش کرد که این جشن ملی با ماهیت مردمی برگزار گردد .امید که همه برای حفظ آرمان های ۹ دی تلاش کنیم. امروز فتنه با همان اهداف در اشکال دیگر دنبال می شود. نباید از امریکا وانگلیس خبیث غفلت کرد. خرمشهرها در پیش است ورمز عبور هم بصیرت و ولایتمداری است انشاء الله از این فتنه ها هم به سلامت عبور کنیم.

* - معاون دانشجویی فرهنگی واحد ایلام

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT