آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6876698
ما 29 مهمان آنلاین داریم
مردم به شدت از عملکرد دولت ناراضی هستند چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
شنبه, 02 دی 1396 ساعت 05:02
برجام نه تنها نقطه پایانی بر ایران هراسی نبود بلکه آغاز زنجیره‌ای از چالش‌های طراحی شده توسط دشمن در مقابل نفوذ و قدرت منطقه‌ای و نظامی ایران است./گرانی بنزین نه تنها باعث اشتغال نمی‌شود بلکه گرانی سوخت باعث بیکاری هزاران نفر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، آیت‌الله محمدنقی لطفی در خطبه‌های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: اقتدار عزت و سربلندی ایران مرهون رهبری‌های حکیمانه رهبر کبیر انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: زیرا اسلامی قدرتمندترین کشور در منطقه بلکه جهان است. ملت ایران خواهان ایرانی قدرتمند هستند و نه فقط در منطقه.

وی ادامه داد: با اذعان همه تحلیل گران سیاسی جهانی و منطقه‌ای ایران قدرتمند ترین نظام سیاسی با داشتن مولفه‌های اقتدار از قبیل نظامی، موقعیت سوق‌الجیشی، نفوذ بسیار بالای فرهنگی و سیاسی بوده و دارای امنیت بسیار بالا در منطقه و جهان است.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: متاسفانه این تصور غلط و تحلیل نادرست برخی در داخل که می‌گویند ما به دنبال منطقه قدرتمند هستیم نادیده گرفتن این واقعیت است.که اقتدار و عظمت و عزت نظام را به زیر سئوال ببریم و برای خوشایند دشمنان چنین تحلیل‌های غلط  و ناروا را به جامعه القا کنیم.

* با رهبری رهبر فرزانه انقلاب، نظام اسلامی در اوج اقتدار و قدرت و عزت و سربلندی است


لطفی تصریح کرد: با رهبری رهبر فرزانه انقلاب، نظام اسلامی در اوج اقتدار و قدرت و عزت و سربلندی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: برجام نه تنها نقطه پایانی بر ایران هراسی نبود بلکه آغاز زنجیره‌ای از چالش‌های طراحی شده توسط دشمن در مقابل نفوذ و قدرت منطقه‌ای و نظامی ایران است.

وی ادامه داد: مقامات اروپایی کرارا می‌گویند لازم است جامعه جهانی برای مقابله با فعالیت‌های منطقه‌ای بی ثبات کننده ایران و بررسی روش‌های رفع نگرانی در باره برنامه موشکی ایران همراه شود.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: علاوه بر این پس از امضای برجام سطح خصومت ارتجاع عرب به ویژه رژیم عربستان علیه ایران بالا رفت و متاسفانه از سوی دولت ایران با مسامحه با اعمال ضد ایرانی سعودی‌ها رفتار کرد که در چند مرحله با راه‌اندازی جنگ نفت علیه کشورمان و توهین و اتهام پراکنی به مقامات ایران همراه بود.

لطفی تصریح کرد: همچنین بررسی اعتبار گذرنامه‌ها در دنیا نشان می‌دهد اعتبار گذرنامه ایرانی در دولت فعلی در روزهای پس از برجام نسبت به سال 89 سقوط کرد.

* تحریم‌های پس از برجام لغو نشد و کشور از رکود اقتصادی خارج نشد


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: به اذعان مسؤولان ارشد دولت و مجلس تحریم‌های پس از برجام لغو نشد و کشور از رکود اقتصادی خارج نشد.

وی ادامه داد: رئیس جمهور آمریکا درحالی که پس از برجام توافق خوبی برای آمریکا نمی‌داند اما می‌گوید پس از برجام تحریم‌ها را تشدید کردیم پس باقی ماندن دربرجام چه فایده‌ای برای کشور دارد چرا هنوز مسؤولان باقی ماندن در برجام را شعار می‌دهند.

* اساتید انقلابی متعهد حوزه و دانشگاه باید متولی وحدت بین حوزه و دانشگاه باشند

امام جمعه ایلام با اشاره به مناسبت وحدت حوزه و دانشگاه اضافه کرد: اساتید انقلابی متعهد حوزه و دانشگاه باید متولی وحدت بین حوزه و دانشگاه باشند. شهید مفتح مبتکر حوزه و دانشگاه بود وحدت حوزه و دانشگاه پیوند تخصص و تعهد در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام اسلامی اقدامی ارزشمند و راهبردی است.

لطفی تصریح کرد: حوزه‌های علمیه دارای جایگاه ارزشمند در جامعه اسلامی هستند و در تربیت اقشار مختلف جامعه نقش سازنده‌ای دارند.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: همچنین دانشگاه نیز در حوزه اندیشه علمی و پژوهشی و فناوری جامعه را به سمت رشد و پویایی سوق می‌دهد. از این رو این دو نهاد مهم و مقدس همچون دو بال در تعالی پیشرفت جامعه نقش اساسی ایفا می‌کنند.

وی ادامه داد: بدون تردید اگر پژوهش‌های علمی در کنار معارف نورانی دین مقدس اسلام قرار بگیرند همراهی و تعامل و تفاهم این دو می‌تواند جامعه را به سعادت برساند.

* شهادت مفتح سمبل وحدت حوزه و دانشگاه است

امام جمعه ایلام با بیان اینکه شهادت مفتح سمبل وحدت حوزه و دانشگاه است اضافه کرد: این شهید بزرگوار از بنیانگزاران پیوند حوزه و دانشگاه بود و در این راه توانست در تحقق این امر اقدامات ارزشمندی انجام دهد.

* مردم به شدت از عملکرد دولت ناراضی هستند

خطیب جمعه ایلام با بیان اینکه مردم به شدت از عملکرد دولت ناراضی هستند گفت: گرانی بنزین نه تنها باعث اشتغال نمی‌شود بلکه گرانی سوخت باعث بیکاری هزاران نفر خواهد شد.

وی ادامه داد: دولت درحالی قصد گرانی بنزین و گازوئیل برای ایجاد شغل را دارد که مطالعات مرکز پژوهش‌های مجلس نشان می‌دهد که افزایش قیمت بنزین و گازوئیل منجر به بیکاری   360تا 380 هزار نفر می‌شود.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: استدلال مسؤولان دولتی برای گران شدن بنزین و گازوئیل در بودجه سال97 پول حاصل از این گرانی برای اشتغال است. لازم نیست مردم از جزئیات بودجه مطلع باشند باید شما مسؤولان از تبعات گرانی بنزین و گازوئیل مطلع باشید.

* نارضایتی مردم از گرانی انرژی به اوج خود رسیده است

لطفی تصریح کرد: نارضایتی مردم از گرانی انرژی به اوج خود رسیده است و متاسفانه در کشور گوش شنوایی نیست که اوضاع آشفته اقتصادی را بشنود.

خطیب جمعه ایلام گفت: تحریم‌های اقتصادی دشمن به خاطر شکست فتنه 88 در داخل کشور بود و حامیان آمریکایی و اروپایی که صهیونیست و ارتجاع عرب در جهت براندازی نظام  و شکست انقلاب اسلامی بود دشمنان خارجی با هماهنگی کامل با سران فتنه 88 تمام قد در مقابل تمامیت نظام و انقلاب ایستادند و فتنه 88 شباهت بسیار نزدیکی با جنگ احزاب صدر اسلام دارد که در آن جنگ تمام کفار و شرک و نفاق در برابر تمام اسلام قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این فتنه هم می‌بینم کفر جهانی، صهیونیست بین‌الملل، ارتجاع عرب و مجموعه‌های ضد انقلاب در کنار سران فتنه در یک اردوگاه جمع شدند و هدف اصلی آنها براندازی نظام و نابودی نظام اسلامی بود.

لطفی تصریح کرد: اما مردم با خلق حماسه 9 دی توطئه دشمنان را خنثی و سران فتنه را برای همیشه رسوا و ذلیل کردند.

* انتصاب حسین کلانتری در سمت مدیرکل امنیتی وزارت کشور قابل تحسین است


خطیب جمعه ایلام همچنین با تقدیر از وزیر کشور گفت: انتصاب حسین کلانتری معاون سابق سیاسی امنیتی استاندار ایلام در سمت مدیرکل امنیتی وزارت کشور جای تقدیر و تحسین دارد.

وی ادامه داد: حسین کلانتری در سمت معاونت استانداری ایلام طی سال‌های گذشته منشاء اثرات خیر بوده و در ایام اربعین حسینی تمام تلاش خود را برای پذیرایی و رفاه حال زوار به کار گرفت که این روحیه حسینی قابل تحسین و تشکر است که جا دارد از حسن انتخاب وزیر کشور تقدیر کنم.

خطیب جمعه ایلام گفت: برای حسین کلانتری مدیرکل محترم امنیتی وزیر کشور در سمت جدید آرزوی توفیق دارم.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT