آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6876410
ما 84 مهمان آنلاین داریم
خطاب به مسولان ارشد و فرمانداران ایلامی /حمایت از سران فتنه ادامه دهنده استراتژی دشمن است چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
یکشنبه, 26 آذر 1396 ساعت 16:27
فرشته سنجیده /در فتنه ی ۹ دی  دشمنان فکر می کردند براحتی می توانند این مردم را فریب زنند وبا فرستادن دست نشانده های خود در بین مردم؛ مغز آنها را شستوشو، و اعتقادات و باورهای خود را به مردم به قبولانند وبین مردم وملت تفرقه ایجاد کنند وفرصتی را برای خود بوجود بیاورند تا این کشور را به ورطه نابودی بکشند. با این خیال باطل به اعتقادات مردم اهانت نمودند و می خواستند بقیه را با خودت همراه کنند. آنها نمی دانستند که با این کار خود، خون مردم را به جوش  می آورند و رگ غیرت آنها را برمی انگیزند. آنهایی که  همیشه گوش به فرمان رهبر خود هستند و هیچگاه پشت او را خالی نخواهند کرد.

غرب آنلاین / فرشته سنجیده / متأسفانه این روز ها می بینیم  که  بصیرت برخی مسولان  از مردم عادی کمتر است و پس از گذشت چند سال از جریان فتنه هنوز از سران فتنه حمایت می کنند و به نوعی ادامه دهنده استراتژی دشمن هستند.
مسولانی  که موضع خود را در خصوص ۹ دی بیان نمی کنند بصیرت کافی نسبت به دشمنان داخل و خارج ندارند و فکر می کنند هر کس که درکنار آنها است دوست ملت می باشد. و این سکوت به منظره تایید سران فتنه است و قابل پذیرش نیست.
در فتنه ی ۹ دی  دشمنان فکر می کردند براحتی می توانند این مردم را فریب زنند وبا فرستادن دست نشانده های خود در بین مردم؛ مغز آنها را شستوشو، و اعتقادات و باورهای خود را به مردم به قبولانند وبین مردم وملت تفرقه ایجاد کنند وفرصتی را برای خود بوجود بیاورند تا این کشور را به ورطه نابودی بکشند. با این خیال باطل به اعتقادات مردم اهانت نمودند و می خواستند بقیه را با خودت همراه کنند. آنها نمی دانستند که با این کار خود، خون مردم را به جوش  می آورند و رگ غیرت آنها را برمی انگیزند. آنهایی که  همیشه گوش به فرمان رهبر خود هستند و هیچگاه پشت او را خالی نخواهند کرد.
مستکبرین به خیال خود فکر می کردند که با این نقشه های پوچ  می توانند ملت ایران رابا خود همراه کنند در صورتی که ایران اسلامی رهبری متقدر و اگاه  دارد که تنها با یک اشاره سرها فدا یش می شود .
و نقشه ها ی دشمن  به باد فنا می رود و ورق برمی گرددوچهره ی  واقعی آنها برای همه رو می شود.
مردم با حضور همیشه خود در صحنه و حمایت از رهبر خود به تمام ظالمین ثابت کردند که هیچ کس نمی تواند دست تعدی بر این کشور داشته باشد ودر همه حال آماده باش هستند.
مردمی قیور و سرافرازی که نام ایران را بر قلب خود حک نموده اند و حاضرند جان خود را فدای کشور و رهبر نمایند.
دشمنان باید بداند وقطعا تا بحال دانستند با چه کسانی طرف هستند وبه همین راحتی نمی توانند از حصار این ملت رد شوند وهیچ گونه توهین و بی حرمتی را نمی توانند تحمل نمایند.
لذا در استانه نه دی ماه بر تمامی مسولان وخدمتگزاران واقعی شرط است که همصدا با مردم بر علیه فتنه گران نظام به پاخیزد. و  انزجار خود را  نسبت  به دشمنان  نظام و سران فتنه نشان دهند . وهیچ توجیهی  قابل پذیرش نیست .

 

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 26 آذر 1396 ساعت 16:31
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT