آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6876513
ما 59 مهمان آنلاین داریم
نمره قبولی افکار عمومی به طالب/شهردار ایلام همین روال را ادامه دهد چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
چهارشنبه, 22 آذر 1396 ساعت 17:49
صادقیان از روزی که سکان مدیریت شهر را در دست گرفته تا این ساعت(بعد از این نمیدانیم چه خواهد شد) عملکرد مثبت و قابل قبولی را از خود ارائه کرده است./شورا هم می تواند در این اوضاع و احوال از حالت شورای شهرداری خارج شده و به شورای شهر تبدیل شود.چرا که اگر تجربیات گذشته مجددا تکرار شود این شهردار هم دچار حاشیه شده و در نهایت این مردم هستند که باید هزینه های تکرار اشتباه را پرداخت کنند.  

 

 

اصولا اخبار ناب رسانه ای نیست که بخواهد از مسئولی تعریف و تمجید نموده و به اصطلاح بادمجان دور قاب کسی بچیند.ولی به هر حال رفتارهای مثبت را باید برای تقویت خدمت رسانی به مردم منتشر کرد.چرا که تشویق و حمایت افکار عمومی می تواند پشتگرمی بسیار خوبی برای مسئول باشد.
صادقیان از روزی که سکان مدیریت شهر را در دست گرفته تا این ساعت(بعد از این نمیدانیم چه خواهد شد) عملکرد مثبت و قابل قبولی را از خود ارائه کرده است.
چند نکته بسیار مثبت در عملکرد شهردار جدید وجود دارد.اول اینکه هرجایی توسط اصحاب رسانه مشکلی منعکس شده شهردار سریعا دستور حل آن مشکل را داده است.دوم اینکه خدمات شهرداری را به محلات مختلف تسری داده و انرژی خود را معطوف محلات خاص نکرده است.سوم اینکه طبق قولی که داده در حال حاضر قرار است 36 میلیارد تومان را صرف چند پروژه کلان شهری و تغییرچهره شهر نماید(احداث تقاطع های غیر همسطح میدان کشوری و چهارراه رسالت و پارکینگ طبقاتی و کارخانه پسماند).
این رفتارهای شهردار ایلام تا کنون توانسته نمره قبولی را از افکار عمومی دریافت نماید.امیدکاریم آفت هایی که گریبان برخی شهرداران گذشته را گرفته و آنها را از مسیر خدمت به مردم منحرف کرد از این شهردار به دور بوده و این روند تداوم داشته باشد.
طالب این مهم را مد نظر داشته باشد که مادامیکه خدمت به مردم را اولویت خود قرار دهد از حمایت افکار عمومی برخوردار خواهد بود,ولی اگر خدایی ناکرده اسیر حاشیه ها شود خدمات مثبت وی هم نادیده گرفته خواهد شد.
شورا هم می تواند در این اوضاع و احوال از حالت شورای شهرداری خارج شده و به شورای شهر تبدیل شود.چرا که اگر تجربیات گذشته مجددا تکرار شود این شهردار هم دچار حاشیه شده و در نهایت این مردم هستند که باید هزینه های تکرار اشتباه را پرداخت کنند.

منبع کانال تلگرامی اخبار ناب

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 22 آذر 1396 ساعت 17:57
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT