آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6699318
ما 34 مهمان آنلاین داریم
جناب استاندار /شایعات مخرب نمی تواند ملاک عزل برخی مدیران لایق در ایلام باشد چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
چهارشنبه, 08 آذر 1396 ساعت 04:56
فرشته سنجیده /   این روزها در پی تغییر وتحول مدیران استانی عده ای خواب شب از خود ربودند وتمام توان خویش بکار می برند تا مدیران لایق ایلامی را از گردونه خدمت به بیرون رانده  و زمینه برای عده ای که می خواهند چند صباحی را در استان به بهانه خدمت  بگذرانند و بروند،  فراهم کنند تا خود از این معاملات پر سود بی بهره نمانند .متاسفانه خیلی از مدیران پروازی  ایلام را تنهاترین استان  برای  ترقی دانستند .و به این هدف خود  هم رسیدند. و مردم ما با امواجی از مشکلات ماندن ؟  


غرب آنلاین / فرشته سنجیده

زندگی آرام آرام راه خود را در پیش می گیرد وزمان سپری می شود نه می توان آن را عقب برد ونه جلو پس چه خوب است از آن بهترین استفاده را نمود.ولی گویا  بعضی ها این روزها شمشیر را از رو بسته اند و قدر این لحظات را نمی دانند و سعی می کنند خود را از روش دیگر جلو ببرند بعنوان نمونه  می توان به کسانی اشاره کرد که از شایعه سوء استفاده می کنند تا به اهداف خود برسند و به خیال خود با بازیچه قرار دادن دیگران خود را به جلو بکشند این اشخاص که تمام ذهن آنها معطوف این است که چگونه  از این شایعات به نفع خود استفاده کنند، زیاد دوام نمی آورند و دیر یا زود دست آنها برای همه رو میگردد. و دیگر نمی توانند با این حیله و نیرنگ کار خود را پیش ببرند .
شاید در کوتاه مدت موفق شوند و به اهداف خود برسند اما هیچوقت موفقیت آنها طولانی مدت نمی ماند. این افراد که فکر می کنند با  این روش می توانند پله های ترقی را دوتا یکی جلو برند در نیمه راه باز می مانند و نمی توانند کاری از پیش ببرند مانند ساختن پلی چوبی و سست که از آن عبور می کنند ولی برای برگشت دیگر نمی توانند بالای ان راه روند. این اشخاص آیا نمی دانند که هر شایعه ای زیاد دوام ندارد وخیلی زود سیاهی کنار می رود و نور و روشنایی نمایان؟!
شایعات سازمانی برای مدیران هم سازنده  است و هم مخرب، در هر تغییری که در سازمان انجام می گیرد بازار شایعه در سازمان داغ می شود شایعات سازمانی هنگامی که کنترل نشوند در سیستم ایجاد اخلال و اغتشاش خواهند کرد و در نتیجه بی اعتمادی کارکنان ومردم را در پی خواهد داشت.
این روزها در پی تغییر وتحول مدیران استانی عده ای خواب شب از خود ربودند وتمام توان خویش بکار می برند تا مدیران لایق ایلامی را از گردونه خدمت به بیرون رانده  و زمینه برای عده ای که می خواهند چند صباحی را در استان به بهانه خدمت  بگذرانند و بروند،  فراهم کنند تا خود از این معاملات پر سود بی بهره نمانند .متاسفانه خیلی از مدیران پروازی  ایلام را تنهاترین استان  برای  ترقی دانستند .و به این هدف خود  هم رسیدند. و مردم ما با امواجی از مشکلات ماندن ؟
سوء استفاده از  شایعات آن هم با تبهر کافی در راضی نگه داشتن جوانان نخبه  با دادن خرده پستها را به بومیان استان  و ندادن پست های کلیدی به افراد کارگشته. فقط و فقط توسعه ایلام  را بر روی دیوار های سستی بنا می نهیم  که با هر لرزش کوچکی از هم گسیخته می شود و فرو می ریزد. شایعه پردازان  باید بداند که در همین استان افرادی باسواد وبالیاقت وجود دارند که می توانند پست های مهم استان خود را برعهده بگیرند وبه نحوه احسن آن را انجام دهند.
چه خوب است ایلام  را  بر اساس واقعیت محکم و استوار بنا نهند تا به سادگی ویران نشود.

با بازیچه قرار دادن دیگران و سوءاستفاده از آنها بعنوان پله های ترقی  نه تنها همه را از خود می راند  بلکه زمانی فرا می رسد که در اطرافشان  هیچکس باقی نمی ماند وخود نیز به ته چاهی عمیق می افتد که خلاص شدن از آن کار ساده ای نمی باشد.

جناب استاندار باید بیشتر مراقب صبحت های  اطرافیان باشد و عزل ونصب ها را براساس شنیده ها انجام ند هد . وگول چرب زبانی های این عده قلیل نخورد. که  آسیبی بس خطرناک است .

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 08 آذر 1396 ساعت 04:58
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT