آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6481801
ما 84 مهمان آنلاین داریم
میزان خسارت وارده زلزله ایلام در حال بررسی است / ارسال کمک های امدادی به کرمانشاه چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
دوشنبه, 22 آبان 1396 ساعت 06:36
شدت زلزله شب گذشته در استان بسیار زیاد بود و به لحاظ فاصله از مرکز زلزله تا کنون هیچ گونه فوتی در سطح استان نداشته و تنها 64 نفر دچار آسیب دیدگی جزیی شدند./وی همچنین از ارسال کمک های امدادی ایلام به کرمانشاه خبر داد و افزود: یک تریلر پتو و چادر و یک کامیون مواد غذایی به همراه یک اکیپ امدادی جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به این استان اعزام شده است.

سید کمال الدین میرجعفریان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شدت زلزله شب گذشته در استان بسیار زیاد بود و به لحاظ فاصله از مرکز زلزله تا کنون هیچ گونه فوتی در سطح استان نداشته و تنها 64 نفر دچار آسیب دیدگی جزیی شدند.
وی با بیان اینکه زلزله آسیب هایی به اماکن عمومی و خصوصی زده است، افزود: بعد از تشکیل ستاد مدیریت بحران استان به تمامی فرمانداران دستور تشکیل ستاد مدیریت بحران داده شد و با اعزام نیروها به مناطق در حال بررسی و تعیین خسارت ناشی از زلزله هستیم.
سرپرست معاونت امور عمرانی استاندار ایلام تاکید کرد: در لحظه وقوع زلزله شاهد قطعی برق و گل آلود شدن آب برخی مناطق بودیم که در مدت کوتاهی این موارد برطرف شد.
میرجعفریان یادآور شد: در محل خوابگاه های دانشجویی نیز با پرپایی چادرهایی در محوطه دانشگاه اسکان دانشجویان فراهم شد.
به گفته وی هم اکنون مشکل خاصی در سطح استان وجود نداشته و همه چیز به حالت عادی بازگشته است.
وی همچنین از ارسال کمک های امدادی ایلام به کرمانشاه خبر داد و افزود: یک تریلر پتو و چادر و یک کامیون مواد غذایی به همراه یک اکیپ امدادی جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به این استان اعزام شده است.
زلزله 7،2 ریشتری شب گذشته در مرز بین ایران و عراق تاکنون 207 کشته بر جا گذاشته که بیشتر آنها مربوط به اهالی شهرستان سرپل ذهاب هستند.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT