آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6265263
ما 108 مهمان آنلاین داریم
گزارشی از چهارمین نشست فصلی ایلامیان در تهران +عکس چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 06:25
دوشنبە شب ۲۱ شهریور ماە در تالار شمس دوازدهم مسجد حضرت بقیەاللە الاعظم "عج" ایلامیان برگزار گردید. این مراسم کە پس از اقامەی نماز مغرب  و عشا، و با حضور گروهی از فعالان مذهبی، اجتماعی، فرهنگی  ایلامی برگزار شد، بر روی مسایل مبتلابە ایلامیان در استانهای تهران و البرز برگزار شد.

همچنین در این مراسم از هیاتهای مذهبی حسینی "ع" ایلامیان تجلیل بە عمل آمد و آقایا حاج مراد انصاری از هیات امنای حسینیەی کوردهای فەیلی و مسعودیە، و مهندس رضا بساطی از حسینیەی قمر بنی‌هاشم قیطولیهای شهرری، و سرکار خانم عباسی بە عنوان تنها تشکیل دهندەی هیات مذهبی خواهران ایلامی، بە ارایە گزارش عملکردی پرداختند.

 

 

سپس دکتر ایرج خالصی بە قرائت شعر فارسی و کوردی پرداخت.
در بخش‌های دیگر این برنامە مهندس حمید کریمی و دکتر عمران علیمحمدی از  نمایندگان ادوار استان ایلام، بە نمایندگی از نمایندگان ادوار حاضر در جلسە، بە ایراد سخنرانی پرداختند.
در این جلسە سخنرانان از بانیان مسجد حضرت بقیەاللە "عج" و بە ویژە حجەالاسلام والمسلمین حاج آقا لطفی، امام جمعە و نمایندەی محترم ولی فقیە در استان ایلام، بە خاطر اهتمام بە برگزاری جلسات گردهم‌آیی ایلامیان، تقدیر و تشکر کردند.
مصطفی بیگی، از مدیران اجرایی این مراسم، هدف از این مراسم را همگرایی ایلامیان ساکن استانهای تهران و البرز ذکر کرد و ابراز امیدواری کرد کە با همکاری مالی و معنوی ایلامیان، امکان برگزاری نشستهای ماهیانە در همەی مکانهای مذهبی و فرهنگی متعلق بە ایلامیان فراهم گردد.
همچنین در این برنامە، یاد چهار شخصیت علمی مرحوم شدە ، شهید حسینی، مرحوم علی‌میر افشار، مرحوم کاظم عرب صیفی، مرحوم شیخ علیرضا عباسی کورد، تجلیل بە عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 06:41
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT