آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6265313
ما 123 مهمان آنلاین داریم
با نماینده استان در مجلس شورای اسلامی ؛/پایان ماه عسل،آغاز پاسخگویی چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
سه شنبه, 21 شهریور 1396 ساعت 16:28
رضا رستمی /جناب آقای میرزایی !هر چند همه افراد در این کشور محترمند و ارزشمند ،اما آیا آنانی که با هزار امید و آرزو به شما رای دادند و بهارستان نشینتان کردند کمتر از جناب تتلویی!!!! هستند که افاضات خارج از عرفشان داد خیلی ها را درآورده است ؟ جناب آقای میرزایی ! هیچ مسئولی در نظام جمهوری اسلامی هیچ شانی ندارد الا به نوکری و خدمتگزاری به مردم ، این را مقام معظم رهبری بارها و بارها حتی در مورد خودشان نیز بیان و تاکید کرده اند ، پس لطفا از برج عاج خود ساخته پایین بیایید و شان و شوکت نوکری خود را حفظ بفرمایید که این ره شما را به ترکستان خواهد برد .

 

غرب آنلاین رضا رستمی / با گذشت نزدیک به یک سال و نیم از دوره نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بر آن شدیم در گام اول چند کلامی را با جناب آقای جلال میرزایی یکی از نمایندگان مردم استان در میان بگذاریم و سوالاتی را مطرح کنیم که امید است به تغییر رویه و عملکرد ایشان به نفع مردم و مطالبات آنها بیانجامد .
جناب آقای میرزایی به خوبی می دانند که نمایندگی مردم بار سنگینی است که حتما باید هم در مقابل مردم و هم در مقابل پروردگار برای تمامی لحظات و ساعات و روزهای آن پاسخگو باشد ، خوب می دانند که نمایندگی مردمی را پذیرفته اند که در کل کشور به نجابت و خویشتن داری معروفند ، و خدا نکند ایشان از این دو مولفه خوب مردم استان با بی تفاوتی عبور کرده و یا اینکه اغماض چندین و چند باره آنان در قبال رفتارهای خود را به حساب چیزهای دیگری بگذارد که ....
اینکه چگونه و تحت چه شرایطی توانستند اقبال عمومی را کسب کرده و رای اعتماد مردم را به دست آورند موضوع این نوشتار نیست ، که همه و خود ایشان نیز بر این مهم واقفند سخن در این مقال مربوط به نوع عملکرد و برخورد ایشان با موکلانی است که در عین نجابت ، بسیار تیزبین بوده و دارای حافظه خوبی هستند.
در این مدت چند مورد در رابطه با عملکرد و رفتارهای ایشان در میان افکار عمومی پیش آمده که خود جناب میرزایی و یا دفتر ایشان ناچار به انتشار جوابیه شده اند ، مروری کوتاه و گذرا بر متن بیشتر آنها متاسفانه نشانه های خوبی را به خواننده و خصوصا طرفداران ایشان القا نمی کند .
جناب میرزایی همواره از موضعی بالا و حق به جانب با مردم سخن می گویند و این به هیچوجه با فلسفه نمایندگی و خدمتگزاری خصوصا در نظام جمهوری اسلامی همخوانی ندارد ، اینکه ایشان می خواهند شان نمایندگی مجلس را حفظ کنند( نکته ای که مرتب در جوابیه ها اعلام می کنند )  قطعا پاسخی مناسب به میزان غیبت ها و عدم ارتباط مناسب با شهروندان و موکلانشان نیست.
نماینده ای که چند ماه یک بار به حوزه انتخابیه خود سر نمی زند هر چند دارای دفتر و دستک کارآمدی هم باشد ( که در اینجا نیز جای سوالات و ابهانات فراوانی وجود دارد ) باز هم حتما یک جای کارش خواهند لنگید .
مردم ما حتما این توجیه جناب نماینده را نخواهند پذیرفت که اگر به استان کمتر از حد معمول سر می زند درگیر پیگیری مشکلات استان و رفع و رجوع آنهاست اما در مقابل هیچگونه گزارشی در این رابطه به آنان داده نشده و یا آثاری از این همه دوندگی !!! مشاهده نگردد.
جناب آقای میرزایی !هر چند همه افراد در این کشور محترمند و ارزشمند ،اما آیا آنانی که با هزار امید و آرزو به شما رای دادند و بهارستان نشینتان کردند کمتر از جناب تتلویی!!!! هستند که افاضات خارج از عرفشان داد خیلی ها را درآورده است ؟
جناب آقای میرزایی ! هیچ مسئولی در نظام جمهوری اسلامی هیچ شانی ندارد الا به نوکری و خدمتگذاری به مردم ، این را مقام معظم رهبری بارها و بارها حتی در مورد خودشان نیز بیان و تاکید کرده اند ، پس لطفا از برج عاج خود ساخته پایین بیایید و شان و شوکت نوکری خود را حفظ بفرمایید که این ره شما را به ترکستان خواهد برد .
نکته دیگر عدم مشاوره لازم با دیگرانی است که با توجه به حضور مستمر از سالهای دور در این استان ، حتما و حتما هم بیشتر از ایشان استان و امکانات و استعدادهای آن را می شناسند و هم دلسوزتر از جناب آقای نماینده هستند،محصور نمودن خود تنها در میان حلقه ای محدود حتما جناب میرزایی را به تکرار حضور در جلساتی می کشاند که باید بارها و بارها برای زدودن خاطره تلخ آن به مردم و افکار عمومی جوابیه بنویسد.
نمونه بارز این گونه از رفتارهای جناب نماینده را می توان در اصل و نحوه به دست گرفتن ستاد انتخاباتی رییس جمهور دانست که همگان از آن به عنوان یک فول سیاسی بزرگ برای یک نماینده مردم نام می برند.
می فرمایید و دفترتان مرتب گزارش می دهد که تمام وقت خود را برای رایزنی با مسئولان ارشد کشور می گذرانید لطف کنید و گزارشی مبسوط و البته نتیجه آنها را به مردم اعلام کنید ، حوزه تخصصی شما در مجلس شورای اسلامی ، کمیسیون نفت و انرژی است ، لطفا سری بچرخانید و وضعیت پروژه های حوزه نفت و گاز استان را ببینید ،در چه وضعیتی هستند ؟ پتروشیمی ایلام که با دادن وعده هایی که هیچگاه عملی نشده اند دارد به ریش همه می خندد و اسب خود را می دواند ، پالایشگاه نفت دهلران که با زرنگی از ما و شما بهتران از دستتان پرید و فقط نگاه کردید ،با از گذشت سالها ،پتروشیمی های دهلران و مهران و فاز چندم !!!! ایلام همچنان روی کاغذ خودنمایی می کنند و در حد تابلوهایی رنگ و رو رفته و آفتاب سوخته باقی مانده اند، باز هم بگویم .... اینها و بیشتر از اینها ،آیا شما را راضی می کند ؟ این است نتیجه آن همه جلسه و نشست و برخاست با بزرگان کشور؟
جناب آقای میرزایی !خاستگاه فکری و سیاسی جنابعالی چه در عالم واقع که شعارش را دادید و چه در سوالاتی که اکنون در افکار عمومی وجود دارد ،بالاخره اصلاح طلبی بود و هزینه های بسیار گزافی پرداخت شد تا امروز شما یکی از نمایندگان لیست به اصطلاح امید در مجلس شورای اسلامی باشید پس لطفا نگاهی به پشت سر خود انداخته و کسری از آن هزینه ها را در مطالبات امروز جامعه پاسخ دهید ، آن هم در عمل .
جناب آقای میرزایی باقی مانده عمر نمایندگی شما هم به سرعت خواهد گذشت ،همانگونه که این همه سال گذشت و ما نمایندگان قبل تز از شما را دیدیم و مردم در باره شان قضاوت نمودند ، آرى این هم می گذرد و علی می ماند و حوضش ... به گونه ای رفتار کنید و در پی خدمت به موکلان خود باشید که در پایان دوران وکالت ، نه برای ما ، که برای خودتان و وجدانی که احتمالا به سراغتان خواهد آمد پاسخی درخود داشته باشید .


آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 21 شهریور 1396 ساعت 16:34
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT