آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6265305
ما 122 مهمان آنلاین داریم
تا می توانید بخورید!! چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 05:46
یادداشت وارده / عباس خزلی/ تا میتوانید بخورید . برثروتتان بيفزاييد .اشرافي گريتان را از پادشاهان بیشتر کنید هرروز از خوردن بیت المال بگذارید برقطرشکم هايتان افزوده شود. دوست و فامیل و اقوام را به کاربگماريد و به عنوان عملکرد اشتغال به خورد خلق الله دهید .گزارشهای غیرواقعی و کاملا کذب را در اختیار مطبوعات ورسانه ملي قرار دهید اصلا خود را بهترین وناجي مردم معرفی کنید.

 

تا میتوانید بخورید . برثروتتان بيفزاييد .اشرافي گريتان را از پادشاهان بیشتر کنید هرروز از خوردن بیت المال بگذارید برقطرشکم هايتان افزوده شود. دوست و فامیل و اقوام را به کاربگماريد و به عنوان عملکرد اشتغال به خورد خلق الله دهید .گزارشهای غیرواقعی و کاملا کذب را در اختیار مطبوعات ورسانه ملي قرار دهید اصلا خود را بهترین وناجي مردم معرفی کنید .صنعت ایلام را پیشرفته ودرحدود 70 درصدفعال به مردم معرفی کنید .اصلا فکر کنید این همه گزارش  را مردم پذیرفتند هرچند کل مردم میدانند که حتی 5 درصد هم ازگزارشتان واقعی نیست ولی آیا روزی درمقابل خداوند وخون پاک شهدا نباید جوابگو باشید? حتما به خدا وروز قيامت و خون شهدا که اعتقاداريد? ّجنابان مدیرخجالت آوره هرشب در برنامه مانگاه شو از روستاها و شهرهای مختلف استان تعدادی خانوارنيازمند را اعلام میکند که برای درمان و حتی نان خشک مشکل دارند .اقایان اشرافی که هرروز از عملکرد خیالی خود به مردم گزارش میدهید هزاران نفر دیگر دراین استان هستند که نان شب ندارند ولی عزت نفس اجازه تماس با رسانه ملی را به آ نها نمیدهد حاضرند از گرسنگی برشکم
خودسنگ ببندند ولی دم برنياورند
جناب مديرازاوضاع و احوال بازار وگراني و عدم قدرت خرید مردم که حتما خبر ندارید چراکه خرید های جنابعالي توسط رانندگان ودستياران انجام میگیرد و هرگز در موقعی که پیاز به کیلویی 6 هزارتومان رسید اصلا اطلاعی نداشتی .
آیا هرگز در خیابانهای ایلام یکبار پیاده عبور کرده ای و مادری که دست کودکش رادردست دارد وازاينکه نمی تواند برای کودک دلبندش یک تکه لباس یا اسباب بازی تهیه کند چه زجری را متحمل میشود ولی جنابعالی درحال استخدام برادرخانم .بچه باجناق و.......هستید وازهمان خیابان درکناردست راننده خصوصیت با کولرروشن  ردمي شوي حتی نیم نگاهی هم به اطراف نمی اندازي.
جنابان مسئولین دستگاههای نظارتي وبازرسي شماها تا چه اندازه به وظیفه خود عمل کرده اید اگرکرده اید چرا به مردم گزارش،نمی دهید واگرنکرده اید که گناهتان بیشتر ازمديرمتخلف است تا حالا شده حتی درمورد یک تخلف مردم را در جریان بگذارید شاید شما هم مردم را نامحرم میدانید می شود از مدیران استان لیستي از استخدام و نحوه استخدام وهمچنين معرف مستخدم را به مردم ارائه دهید و چنانچه سازمان بازرسی،دراحتيار ندارد تا اطلاعات لازم را دراختیارشان بگذاریم ان شاءالله منتظراقدام دستگاههای نظارتی و سازمان بازرسی،خواهیم بود.

غرب آنلاین:مطلب درج شده لزوما مورد تایید غرب آنلاین نیست و صرفا در راستای اطلاع رسانی و بیان دیدگاهها و نظرات مختلف درج گردیده است.

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 07:47
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT