آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6265306
ما 123 مهمان آنلاین داریم
بیطرف از وزارت محروم نشد، این ما بودیم که محروم از بیطرف شدیم چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 20:48
حسن نجفی / از آن اصلاح طلبانی که داخل مجلس چادر زده بودند تا مبادا فضلی از وزارت کشور برود و در صف لابی گری و تشویق نمایندگان برای رای به فضلی سبقت می گرفتند تا در لیست استانداران فضلی شانس بیشتری داشته باشند/و انگار شایسته تر از بطحائی نبود تا هم صدای 24 میلیون رای باشد و با تمام گفته ها و نوشته ها همان شد که فرهنگیان نمی خواستند.

در بحران بی آبی ، چالش های متعدد تولید ، انتقال و توزیع انرژی و کمبود نقدینگی در وزارت نیرو که اگر چاره اندیشی نشود بی شک شکل جدی تری به خود خواهد گرفت؛ آمدن یک مرد کهنه کار با سابقه درخشان، نوید روزهای خوب را می داد‌.

اما ظاهرا مجلس کم کیفیت که روزی با عکس های سلفی و گاهی با حرکت های قاضی پور و روزهای نه خیلی دور با یقه پاره آقایی، جلوه های ناخوشایند را به تصویر می کشید در ماراتن رای اعتماد به وزیران با همه مهربان بود الا بیطرف!

از رای قابل توجه رحمانی فضلی گرفته که خط قرمز اصلاح طلبان بود و کمپین های نه وممنوع و ... برایش تدارک می دیدند گرفته تا بدرقه جهرمی جوان که به مشهور بودنش اعتراف می کردند و ربیعی که ظاهرا با حاتم بخشی مدیریت شرکت های شستا و لابی های گسترده تلاش می کرد در کرسی وزارت ابقا شود و ما با گریه های کهریزکی اش ساده لوحانه فکر می کردیم این فقط وقف مردم است.

از آن اصلاح طلبانی که داخل مجلس چادر زده بودند تا مبادا فضلی از وزارت کشور برود و در صف لابی گری و تشویق نمایندگان برای رای به فضلی سبقت می گرفتند تا در لیست استانداران فضلی شانس بیشتری داشته باشند
و انگار شایسته تر از بطحائی نبود تا هم صدای 24 میلیون رای باشد و با تمام گفته ها و نوشته ها همان شد که فرهنگیان نمی خواستند.

اما در این میان  مرد کارآزموده وشفاف اصلاحات غریب بود
غریب بود با لابی گری
غریب بود با تزویر
غریب بود با دروغ
غریب بود با سهم دهی و حاتم بخشی!
بیطرف ،مردانه و پاک آمده بود تا برای مصالح مردم باشد نه راضی کردن برخی منفعت طلب!

او نیازی به لابی گری نداشت چون مردان واقعی اصلاحات هرگز اختیار کار خود را به دیگران نمی دهند.
بیطرف با حفظ آرمان اصلاح طلبی خود و استقلال فکری با افتخار از آزمونی دیگر بیرون آمد.

بیطرف ثبت نام می کنند و بعد رای مخالفت می دهند و اینجاست که باید مجلس باید یک روانشناسی اساسی شود. 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT