آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6265276
ما 113 مهمان آنلاین داریم
اصل سپرده مردم در موسسه آرمان به صورت پلکانی در روزهای آینده پرداخت می شود چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 06:27
در این دیدار ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی قول مساعد چهت پرداخت اصل سپرده مردم در موسس آرمان صادر و اظهار داشت: با بررسی های انجام شده و کار کارشناسی صورت گرفته ظرف چند روز آینده موسسه آرمان به همراه سایر موسسات تعیین تکلیف و اصل سپرده مردم به صورت پلکانی و از طریق خط اعتباری که بانک مرکزی در نظر گرفته است پرداخت می شود.

غرب آنلاین / به دنبال مشکلات پیش آمده و عدم پرداخت مطالبات سپرده گذاران موسسه آرمان (البرز ایرانیان )  به همراه سایر موسسات و اعتراضات گسترده  سپرده گذاران ،  رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام عصر روز دوشنبه به دیدار رئیس بانک مرکزی رفت تا  پیگیر مطالبات مردم باشد.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: در این دیدار ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی قول مساعد چهت پرداخت اصل سپرده مردم در موسس آرمان صادر و اظهار داشت: با بررسی های انجام شده و کار کارشناسی صورت گرفته ظرف چند روز آینده موسسه آرمان به همراه سایر موسسات تعیین تکلیف و اصل سپرده مردم به صورت پلکانی و از طریق خط اعتباری که بانک مرکزی در نظر گرفته است پرداخت می شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان تصریح کرد:  در این دیدار خواسته سپرده گذاران و نگرانی خانواده های آنان برای رئیس بانک مرکزی تشریح شد و امیدواریم طی روزهای آینده  پرونده موسسه آرمان به سرانجام برسد و نگرانی های که برای سپرده گذاران ایجاد شده مرتفع گردد.
وی بیان کرد: بیشتر مردم ایلام  به خاطر پشتوانه بانک مرکزی و اینکه این موسسه عنوان نموده بود که تحت نظارت بانک مرکزی است اقدام به سپرده گذاری کرده بودند و امیدواریم از این به بعد بانک مرکزی نظارت بیشتری بر امورات موسسات مالی داشته باشد.
امینی گفت: در این راستا اقدامات  موثری جهت پیگیری خواسته های سپرده گذاران انجام داده ام که می توان به مطرح کردن این موضوع در نطق پیش از دستور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ، مکاتبه با شخص رئیس جمهور ، معاون اول رئیس  جمهور ،  دیدار و مکاتبه با معاون حقوقی رئیس جمهور،  رئیس بانک مرکزی ، دیدار مکرر با معاون بانک مرکزی و .... اشاره کرد.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT