آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6265268
ما 111 مهمان آنلاین داریم
عملیاتی شدن فاز 2 تنگ بیجار و لرزنه نگاری و حفاری 4 حلقه چاه در میدان تنگ بیجار آغاز می شود چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
چهارشنبه, 04 مرداد 1396 ساعت 04:48
در دیداری که روز سه شنبه با وزير نفت انجام شد ایشان دستور عملياتي شدن فاز2تنگ بيجار و شروع عمليات لرزه نگاري و حفاري5حلقه چاه در ميدان تنگ بيجار صادر کرد./ از وزیر نفت قول مساعد جهت تعیین ردیف استخدامی بازگشت به کار 72 تن از شاغلین در طرح توسعه تنگ بیجار اخذ شد تا پس از طی مراحل اداری اجرایی شود.  

غرب آنلاین / رئيس مجمع نمايندگان استان ايلام گفت: در دیداری که روز سه شنبه با وزير نفت انجام شد ایشان دستور عملياتي شدن فاز2تنگ بيجار و شروع عمليات لرزه نگاري و حفاري5حلقه چاه در ميدان تنگ بيجار صادر کرد.
سلام امینی تصریح کرد در این دیدار که علاوه بر وزیر نفت ، مهندس کاردور رئیس شرکت ملی نفت ایران و مهندس حاتمی رئیس شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز حضور داشتند ، از وزیر نفت قول مساعد جهت تعیین ردیف استخدامی بازگشت به کار 72 تن از شاغلین در طرح توسعه تنگ بیجار اخذ شد تا پس از طی مراحل اداری اجرایی شود.
نماینده مردم ایلام و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : طرح فاز 2ميدان نفتي آذر به پيمانكار داخلي و  استارت ميدان نفتي چنگوله به صورت فاينانس با سرمايه گذاري 2  و نیم ميليارد يورو نیز انجام شده است. 
امینی تصریح کرد: به دنبال تعطیلی درمانگاه نفت و گاز در چند ماه اخیر در ایلام  و تذکر به مسئولین ذیربط در این جلسه مقرر گردید نسبت به بازگشایی مجدد این درمانگاه جهت رفاه پرسنل شاغل در حوزه های  نفت و گاز استان در اسرع وقت اقدام شود.
امینی بیان کرد: با توجه به شاعل بودن تعداد کثیری از همشهریان ایلامی به صورت غير رسمي در طرح های نفتی و گازی استان  و مذاکراتی که با وزیر نفت در این جلسه صورت گرفت مقرر شد پس از تصويب مجلس شوراي اسلامي جهت تعيين تكليف و ارتقا نيروهاي غير رسمي فورا اقدام  شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام نگاه وزیر نفت و مجموع وزارت نفت به طرح های نفتی و گازی ایلام را خوب توصیف کرد و گفت یکی از مهمترین محورهای توسعه استان در سال های اخیر و آینده توسعه میادین نفتی و گازی و سرمایه گذاری در این حوزه برای ایجاد اشتغال پایدار در استان است.
امینی بیان کرد: باید وزارت نفت طوری برنامه ریزی نماید تا با ایجاد زیر ساخت های لازم در استان ، نفت و گاز میادین استان ایلام در همین استان فراوری و پالایش شود تا از این طریق و ایجاد اشتغال پایدار و سرمایه گذاری بتوان استان ایلام را بیش از پیش در محور توسعه قرار دهیم.
امینی گفت استان ایلام مستعد سرمایه گذاری است و از مزیت های نسبی قابل توجهی در همهه زمینه ها برخوردار است و می طلبت وزارت نفت بیش از پیش به این استان توجه نماید.

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 04 مرداد 1396 ساعت 04:49
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT