آمار سایت

بازدیدکنندگان : 6250097
ما 155 مهمان آنلاین داریم
نه یلمه جی «تنهایم مگذار» چاپ فرستادن به ایمیل
مقالات
دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 10:37
/ مسعود رئیسی*

اشعار ناب پر نغز کُردی دکتر حبیب الله بخشوده شاعر نجیب و بی ادعای معاصر و از شهروندان اصیل ایلامی  و واژه های اصیل به کار رفته توام  با ملودی های متنوع و آهنگسازی زیبا با صدای دل انگیز و زلال هنرمند ایلامی مزین شده تا یک آلبوم استثنایی از محمدجواد شوهانی عزیز به مردم ایلام و جامعه بزرگ و فرهنگ خواه و کمال طلب  کُرد، هدیه شود تا نویدبخش روزهای خوب موسیقی در آینده باشد.
۱۰ آهنگ زیبا ،این آلبوم را شکل داده که مقایسه زیبایی آنها بسیار سخت و پیچیده است.
توصیه می کنم با هدف حمایت از این هنرمند عزیز حتما این آلبوم را تهیه و از گوش دادن به آن محظوظ شوید.
به نظرم باید از این هنرمند به نحو شایسته وبایسته تقدیر شود تا مردم  به  حمایت از هنرمندان ترغیب شوند.
درواقع  کار اخیر ایشان فوق العاده ست هم موسیقی و هم اشعار آهنگ ها بسیار با محتوا و زیبا هستند. اینک که یک استعداد کم نظیر در زمینه اجرای آهنگ های کردی ایلامی فیلی بروز وظهور یافته ست، جا داردکه برایش تبلیغ صورت بگیرد و از آن به نحو مطلوبی حمایت شود. نمی دانم رسانه ها در خصوص این آلبوم ماندگار مطلبی درج کرده اند یا خیر ! اما به نظر می رسد که معرفی و نیز بررسی و تحلیل کارشناسانه ونیز معرفی این اثر هنری در مطبوعات  یکی از رسالت های خطیر صاحبنظران و کارشناسان شعر وموسیقی و اصحاب رسانه باشد
بی گمان این رسالت بر دوش دانش آموختگان عرصه موسیقی و اساتید فن وادبیات افرونتر سنگینی می کند.
کسی چه می داند شاید عنوان این شعر وآهنگ آن، فریادی نهفته دارد که مسئولان ، نخبگان و شیفتگان هنر وموسیقی را ندا می دهد که پدیده های فرهنگ وهنر را تنها نگذاریم !
راستی نه یلمه جی؟!(تنهایم مگذار)

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT