آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7334435
ما 54 مهمان آنلاین داریم
از متاعی چون جان گذشتن کار هر کس نیست چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
شنبه, 13 شهریور 1395 ساعت 10:51
فرشته سنجیده/امروز نسل سوم و چهارم و مجاهد ما به رهبری امام خامنه ای پیشرو راهی شده است که نشان از سیاست، دیانت، بصیرت، مقاومت، جهاد و ارزش مداری است و درخیل این کاروان گنجیدن لیاقت و دعوت می خواهد./این راه اما راه پسران ما نیست، راه دختران ما نیز است که به غم دوری ازهمسر خویش و اضطراب ناشی از سلامت همسر در جبهه حق علیه باطل صبر می ورزند و شرایط را برای مردان خود مهیا می کنند تا در معرکه حق بی هیچ دغدغه ای پیکار کنند.

از متاعی چون جان گذشتن کار هر کس نیست،مرد میدان می خواهد و عاشق راهیکه بدان ایمان آورده ایم و حالا فرزندان پاک این سرزمین برای دفاع ازحریم ناموس و مرزهای ایمانی شان در راه خدا هجرت کرده اند و کیلومترها آنسوتر بذل جان می کنند.سخن از جان دادن است سخن از سر سپردن است به تیغ جرار حوادث، آنگونه که دست تقدیر با ترس به ترسیم سرنوشت این جان نثاران می پردازد و تاریخ این مرز و بوم تجربه ای تازه را در کارنامه ایستادکی مقاومت مردان و زنانش به مشاهده می نشیند.
آری سخن از مدافعان حرم است. کسانی که آغوش گرم خانواده و راحتی کاشانه خویش را کنار نهاده و با دلی پر از خلوص و ایمان پا در راهی گذاشته اندکه که حافظ در وصفش فرموده: در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم،سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور
.مدافع حرم و عباس زینب بودن گذشته از جنبه نظامی اش حال و هوای روح آدمی را بهتر می کند. بسیاری از ما آرزوی دفاع از حرم آل الله را در واقعهکربلا به سینه داریم اما قرعه کار به نام افرادی افتاده است که رها ازتمام حرف ها و حدیث ها و جنگ های روانی پا در راه دفاع از حریم اهل بیت گذاشته اند. و به راستی که در صف یاران اباعبدالله بودن.
لیاقت می خواهد و عنایت خاصه از بالا و نترسیدن از دنیا و کارهای دنیایی،.خوب که فکر می کنم فرزندان خمینی کبیر همه در قنداق ها هستند آنگونه که خودش فرمود :همین چند سال پیش عده ای از وابستگان طومار در هم تنیده طاغوت مدام در جدال بودند تا کار فرزندان روح الله در دوران هشت ساله دفاع مقدس را به ریشه بی ریشه خود و تلاششان برای تربیت جوانان غیور دوران جنگ تحمیلی گره بزنند و از آنجایی که برای جوانان و نوجوانان امروز برنامه ها تدارک دیده بودند تا آنها را از دامان ولایت فقیه جدا کنند مدام عرض خود می بردند و زحمت ما می داشتند که نسل سوم و چهارم انقلاب که در مکتب شماتربیت یافته چه ها کرده است؟!غافل از اینکه جنگ نرم همین نسل سوم و چهارم در فضای مجازی علیه آنان ازخیلی وقتها پیش شروع شده بود و امروز که نوبت به اقدام و عمل رسیده است
پا در میدان کارزار گذاشته و سیلی در رخ بی صفتان آن ور آب کشیدند و ثابت کردند راه خمینی که همان راه اسلام است همچنان ادامه دارد و اکنون شهدا و جانبازان و رزمندگان مدافع حرم گواه این امر هستند. نسل سوم و چهارم به همراهی پدران خود در معرکه ای حاضر است که شرایطش سخت تر از دوران دفاع مقدس است. آن روزها دشمن در مقابل ما و در حریم خانه ما صف کشیده بود و رجز می خواند و دفاع در برابر آن بر هر هم وطنی واضح بوداما امروز که مرزهای اعتقادی ما آماج حمله پلیدترین قوم روی زمین قرارگرفته که با نام خدا سر می برند ایستادگی و مقاومت معنای دیگری یافته وبصیرتی عمیق می طلبد.
امروز نسل سوم و چهارم و مجاهد ما به رهبری امام خامنه ای پیشرو راهی شده است که نشان از سیاست، دیانت، بصیرت، مقاومت، جهاد و ارزش مداری است و درخیل این کاروان گنجیدن لیاقت و دعوت می خواهد.
این راه اما راه پسران ما نیست، راه دختران ما نیز است که به غم دوری ازهمسر خویش و اضطراب ناشی از سلامت همسر در جبهه حق علیه باطل صبر می ورزند و شرایط را برای مردان خود مهیا می کنند تا در معرکه حق بی هیچ دغدغه ای پیکار کنند.دختران این سرزمین که داغ دیده همسران خود شده اند صبر زینبی را برگزیده و در فراق یار به نشر ارزش ها و مفاخر مردان خود می پردازند و فرزندانشان را با الگوهایی تازه تربیت می کنند تا در آینده پر فراز و نشیب این انقلاب ذخیره ای برای هدایت کشتی جامعه باشند.راه مردان و زنان مکتب عاشورا همیشه زنده است و ادامه دار.

 

نظرات  

 
+1 #1 سامی 13 شهریور 1395 ساعت 16:47
سلام ودرودبر قلم پاک خانم سنجیده
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT