آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7334391
ما 154 مهمان آنلاین داریم
تحمل ۵۰ ضربه شلاق و ۷۰ روز حبس در عربستان به جرم عشق به ولایت چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
دوشنبه, 07 دی 1394 ساعت 06:14
رحیمی عزت تشیع و ولایتمداری را در مرکز کفر و انحراف دینی به نمایش گذاشت/ اضافه شدن واژه «مدافع حریم» به فرهنگ لغت مقاومت/حاضر هستم که هستی و وجودم را فدای مولایم کنم/ حضرت آقا سراغ بنده حقیر را گرفته اند.  

 

بوی اسپند و نوای «کلنا عباسک یا زینب (س)» میثم مطیعی، مداح اهل بیت فضا را پر کرده بود، زنان هلهله می زدند و مردان جعبه های شیرینی را در میان جمعیت می گرداندن، یک جانباز قطع نخاعی که با وجود برودت هوا به خیابان آمده بود و مردم را نظاره می کرد هرز چندگاهی به آسمان می نگریست و خدا را شکر می کرد، صدای سلام و صلوات در میان هیاهوی جمعیت بلند می شد و شدت می گرفت.
مردم شهر، بلوار سلمان فارسی را آذین بسته بودند تا بساط جشن بازگشت یکی از سلمانان پارسی این دیار را که ندای «من کنت مولاه؛ فهذا علی مولا» را در مدینه النبی که در میان شیوخ آل سعود و وهابی را به فریاد درآورده بود را به سرور بگسترانند، همه از شهرستان های دور و نزدیک آمده بودند تا بگویند «ای سرباز ولایت؛ آزادیت مبارک».

 


فرید دوستی، مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد ایلام گفت: ماجرا از این قرار است که در حج امسال، شیوخ وهابی برای نخستین بار اقدام به پخش سخنرانی هتاکانه نسبت به مقام معظم رهبری کردند، یکی از زائران ایرانی به نام حسین رحیمی به سوی خودرویی که صوت از آن پخش می شد رفت و با لگد سپر آن را دو نیمه کرد؛ ضمن اینکه با قطع کردن سیم سیستم صوتی مانع تداوم هتاکی ها شد، با حضور حاج حسین در صحنه، شیوخ وهابی پا به فرار گذاشتند و با پلیس به سوی زوار ایرانی بازگشتند.

وی ادامه داد: رحیمی را که از موضع انقلابیشان کوتاه نمی آمد به سوی اتوبوسی که در آن بودیم کشاندیم تا به جریان دامن زده نشود، ماموران سعودی تک تک اتوبوس ها را تفحص کردند تا اینکه به ایشان دست یافتند، تمام زوار ایلامی به دور حاج حسین حلقه زدند و به ماموران پلیس گفتند مگر از روی جنازه ما رد شوید که برادرمان را به محبس ببرید، این مقاومت تا ساعت ها ادامه داشت.


مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد ایلام به وساطت مدیر کاروان در بین ماموران اشاره و تصریح کرد: قرار بود رحیمی را برای چند ساعت در اداره پلیس نگه دارند اما وی به دو ماه حبس و ۵۰ ضربه شلاق محکوم شدند.


این سرباز ولایت پس از بازگشت به ایلام بر بالین شهدای هشت سال دفاع مقدس به ویژه پدر خویش رفت و با آنان که جانشان را به عشق ولایت اسلام فدا کردند میثاق دوباره بست.


خانواده شهدا بر عهدی که سالیان متمادی با اسلام و ولایت بسته اند وفادار می باشند


خواهر حسین رحیمی که با سربلندی به مردم خوش آمد می گفت به میان خبرنگاران آمد و گفت: پدرمان در سال ۶۴ به شهادت رسید، از آن سال تا به امروز خوشبختی از زندگی مان رخت بربست، خداوند با بازگرداندن حسین به ما هدیه داد، بازگشت او را نقطه عطفی در زندگی خانواده رحیمی می دانیم.


وی با تاکید بر اینکه با شنیدن این واکنش حسین، احساس افتخار کردیم، افزود: وظیفه و تکلیف او این بود که از ولایت دفاع کند، مردم در این مدت با دعا و حمایت از ما بر سرمان منت گذاشتند و بزرگ منشی خود را به اثبات رساندند، حج حسین بدون برائت از مشرکین وهابی کامل نمی شد.


خواهر حسین رحیمی جان دادن برای ولایت را افتخار خانواده شان اعلام کرد و بیان داشت: خانواده شهدا بر عهدی که سالیان متمادی با اسلام و ولایت بسته اند وفادار می باشند، این واکنش حسین را به نبی مکرم اسلام، امام حسین (ع) و مقام عظمای ولایت هدیه می کنیم، امام زمان (عج) در سالروز ولایتشان به مردم ایلام عیدی دادند، ولله که در این شکنجه «ما رایت الا جمیلا».


مردم با به دوش گرفتن رحیمی و با سر دادن شعارهای «صلی علی محمد؛ سرباز رهبر آمد»، «تا زنده ایم، رزمنده ایم»، «الله اکبر، خامنه ای رهبر»، «ما همه سرباز توایم خامنه ای، گوش به فرمان  توایم خامنه ای»، «مرگ بر آل سعود» و «مدافع ولایت آزادیت مبارک» به وی خوش آمد گفتند.رحیمی عزت تشیع و ولایتمداری را در مرکز کفر و انحراف دینی به نمایش گذاشت/ اضافه شدن واژه «مدافع حریم» به فرهنگ لغت مقاومت


شریفی راد، رئیس دانشکده علوم قرآن ایلام با تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد نبی مکرم اسلام و حسن تقارن آزادی حسین رحیمی، زائر ولایتمدار ایلامی با جشن ولایت قائم آل محمد (ارواحنا فداه)، گفت: بر خود می بالیم که مردمی هستیم که در دفاع از ارزش های امام (قدس ره) و آرمان های رهبر برای برپایی حکومت علوی در هر صحنه ای که نیاز باشد باشکوه در میدان حاضر می شویم.


وی با تاکید بر اینکه رحیمی عزت تشیع و ولایتمداری را در مرکز کفر و انحراف دینی به نمایش گذاشت، تصریح کرد: با نزول سوره توبه در نهمین سال اجرای مناسک حج به پیامبر(ص) دستور داده شد که کسی را بفرست تا در میان مشرکان و در خانه خدا تا شمشیر برهنه کند و از هرگونه شرک و الحاد برائت بجوید، پیامبر (ص) امام علی (ع) را فرستادند.


رئیس دانشکده علوم قرآنی ایلام با اشاره به تشابه قیام امیرالمومنین (ع) با حرکت حسین رحیمی، زائر ایلامی، افزود: مشرک تنها به کسی که خدا را قبول ندارد اطلاق نمی شود بلکه به تعبیر آیات قرآن، مشرک کسی است که در راه خدا، پیامبر و ولایت مانع ایجاد می کند، چه مشرکی خبیث تر از آل سعود در برهه ای که در آن زندگی می کنیم، سراغ دارد؟


شریفی راد با آرزوی نابودی حکومت مرتجع خاندان سعودی و برپایی جشن پاک شدن زمین از لوث این صهیونیست منشان، بیان کرد: آن هنگام که مزدوران وهابی در مسجد ذوقبلتین بلدگو روشن کردند و اقدام به اهانت به رهبر کردند؛ فرزند غیور شهید کاظم رحیمی آنچنان کوبنده در عرصه ظاهر شد که به جرم دفاع از ولایت، وی را به دو ماه حبس و تحمل ۵۰ ضربه شلاق محکوم کردند.


مسئول ستاد استقبال از حسین رحیمی در خطاب به وی گفت: شما در ابتدای محرم زندانی شدین و در ماه صفر درد تازیانه را تحمل کردید، خدا را شاکر هستیم که در آستانه ولادت پیامبر اعظم (ص) به میان خانواده و هم وطنان خویش بازگشته اید.


شریفی راد افزود: دشمن در چند سال اخیر به حرم حضرت زینب (س) چشم طمع دوخته و عاشقان خاندان عصمت از ایران، افغانستان، عراق و سایر کشورها برای خدمت به بزرگ بانوی کربلا عرض ادب و ارادت می کنند. ای بانوی کربلا! اگر عباس (ع) نیست مدافعان حرم شما همه عباس هستند.


وی به اضافه شدن واژه «مدافع حریم» به فرهنگ لغت جهاد و مقاومت اشاره کرد و گفت: ولایت فقیه والاترین سنگر و خط مقدم ما شیعیان است هرکس که بخواهد به این حریم نزدیک شود با پاسخ کوبنده مدافعان ولایت روبرو خواهد شد.


رئیس دانشکده علوم قرآن ایلام خواستگاه پیدایش مدافعان حریم را ایلام عنوان کرد و بیان داشت: تشیع از ایلام به ایران آمد، ایلام تنها استان کشور می باشد که از ابتدای مسلمان شدن تا به امروز شیعه مانده است، ایلام اولین استان کشور است که در آن حکومت اسلامی، رژه مسلحانه و حدود اسلامی اعمال شد و مقام معظم رهبری در نخستین سفرشان به این استان نظر کردند.


وی ایل ملکشاهی را غیور و مبارز توصیف کرد و گفت: به یاد دارم که در زمان هشت سال دفاع مقدس به هر سنگر که وارد می شدیم سربازان و سرداران این ایل را می دیدم که برای دفاع از کیان مملکت سینه سپر کرده اند، درود و سلام بر روح شهید کریم رحیمی، پدر حسین رحیمی که یگانه شهید در ایلام بود که با لباس رزم آغشته به خونش، کفن و تدفین شد، این عجیب نیست که از خون آن پدر چنین پسری تربیت شود.حاضر هستم که هستی و وجودم را فدای مولایم کنم/ حضرت آقا سراغ بنده حقیر را گرفته اند


حسین رحیمی، زائر ایلامی مدافع ولایت در عربستان با ابراز تحیت بر پیشگاه امام، شهدا و ولایت، گفت: فاجعه مصیب بار منا که در آن جمع کثیری از مومنان از کشورهای مختلف جان باختند اندوه بزرگی در میان مسلمانان پیش آورد و میلیون ها خانواده را به عزا نشاند.


وی ادامه داد: پس از آنکه ملت بزرگ ایران اسلامی در حادثه غمبار منا شاهد جان باختن عزیزانشان بودند؛ ماموران دولتی وهابی با بی شرمی تمام در مسجد ذوقبلتین به پخش سخنرانی یکی از مزدوران بی بصیرت خود به زبان فارسی که حاوی توهین به مقام معظم رهبری بود؛ کردند، این حقیر نیز خونم به جوش آمد و با تذکر لسانی تلاش کردم تا آن ها را از تداوم این اقدام باز دارم اما نهی از منکر کارساز نشد؛ بنابراین به صورت فیزیکی وارد عمل شدم و سیستم صوتی آن ها را از کار انداختم، کار به جایی رسید که قصد برخورد با عاملین به این هتاکی را داشتم که آن ها با فرار صحنه را ترک کردند.


این زائر ایلامی تاکید کرد: به عنوان فدایی رهبرم تحمل چندماه زندان، ضربات شلاق و نیز شکنجه های روحی را بسیار ناچیز می دانم و حاضر هستم که جان، هستی و وجودم را فدای مولایم کنم، شنیده ام که حضرت آقا سراغ بنده حقیر را گرفته اند و آقای اوحدی نیز برای هفته آینده هماهنگ کرده اند که به دست بوسی مقتدایم شرفیاب شوم.


رحیمی عنوان کرد: سلام ای رهبرم، ای آیت روشنی بخش آفتاب، ای شرف آبی آب، ای که چشمانم در زلالی تو وضو می گیرد و سینه ام از عطر نفس های تو سرشار می شود، هر قطره خون من گواه بر عشق به رهبر است، کور باد چشمی که نبیند، کر باد گوشی که نمی شنود و لال باد زبانی که به عشقت در کان نچرخد، ای مولای من! سرباز جان بر کف شما هستم، فرمان صادر کن تا آنچه که سزای عشق توست را بپردازم، همان عشقی که با اندیشه بروز قیام قائم آل محمد (عج) به ظهور می رسد.


دولت در ادامه سیاست من در آوردی «تنش زدایی»، فقر مدیریتی خود را نشان داد


محمد براتی، عضو شورای نظارت بر تشکل جامعه اسلامی دانشگاه ایلام وقایع حج تمتع امسال را سیاسی دانست و گفت: سلسله وقایع حج امسال از سقوط جرثقیل گرفته تا حادثه منا، دستگیری زائر ایلامی و نیز تعرض به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده نشان از این دارد که پادشاه عربستان متانت در سیاست خارجه را کنار گذاشته است و در حال ایجاد تنش میان روابط با ایران می باشد، جنگ نیابتی در یمن، عراق و سوریه گواه بر این مدعا است.


وی علت خصومت سیاستمداران عربستانی نسبت به ایران را تبدیل شدن جمهوری اسلامی به نماد وحدت میان مسلمین عالم عنوان کرد و افزود: بنا بر گفته اساتید دانشگاه الازهر، گروه های مختلف اهل تسنن تا پیش از طلیعه انقلاب اسلامی با یکدیگر در تخاصم بودند و همدیگر را تکفیر می کردند؛ اما ایران اسلامی باعث وحدت در میان آن ها شد.


عضو شورای نظارت بر جامعه اسلامی دانشگاه ایلام تصریح کرد: چه می شود که بیش از ۲۰ میلیون زائر در عراق و در حرم امام حسین (ع) جمع می شوند و از دست یک نفر از آن ها خون نمی آید اما در یک اجتماع سه میلیون نفری، ۷۰۰۰ نفر کشته می شوند؟ چرا مرگ صرفا برای حجاج غیر عرب حادث شد؟ حضور موساد CIAو MI۶ در حج امسال را نی مشود انکار کرد، به شهادت رسیدن رکن آبادی را نمی توان نادیده گرفت، پیش از این نیز برخی چهره های سیاسی و نظامی کشورمان در حین مناسک حج ربوده شده بودند.


براتی سکوت سازمان های حقوق بشر را بی شرمانه و در راستای اهمال کاری سیاسی دانست و گفت: اگر یک دهم از این وقایع در مشهد حادث می شد همان مجامعی که مهر سکوت بر لب زده اند ایران را محکوم می کردند.


وی به لزوم تشکیل شورای حقیقت یاب تاکید کرد و ادامه داد: میلیون ها خانواده داغدار در جهان به دنبال فهم علت وقوع این حوادث می باشند، عدم احراز علل مذکور باعث کاهش حضور مسلمانان در حج ابراهیمی سال آینده می شود.


این دانشجو دانشگاه ایلام خاطرنشان کرد: دولت در ادامه سیاست من در آوردی و ذلت آفرین «تنش زدایی» فقر مدیریتی خود را صرفا با فرستادن یک پیام تسلیت نشان داد، اگر سخنرانی رهبر نبود دولت عربستان بیش از پیش به حجاج ایرانی آسیب می رساند.


براتی تاکید کرد: دولت ایران فراموش نکند که حاکم جدید عربستان مانند ملک عبدالله که با وجود تمام تخاصماتش، با ایران با متانت رفتار می کرد؛ نیست، آل سعود شمشیر را از رو برای ایران بسته است.

منبع : خبرگزاری دانشجو

توضیح غرب آنلاین: اقدام ارزشمند و ماندگار حاج  حسین رحیمی برگ زرین در تاریخ همیشه ماندگار مردم ایلام خواهد بود. بنا به گفته حاج رحیمی این اقدام چنان ارزشمند بوده است که مقام معظم رهبری نیز سراغی از ایشان گرفته است به هر حال آنچه قابل تامل و تعجب بود حضور کمرنگ مسئولان اجرایی استان در مراسم استقبال بود که جا داشت استاندار ایلام و یا یکی از معاونین ایشان به نمایندگی در مراسم استقبال حضور می بافتند .

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 07 دی 1394 ساعت 10:44
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT