آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7334504
ما 109 مهمان آنلاین داریم
شهردار اركواز ملكشاهی: دو مجموعه بازی كودكان در پارك شهدای این شهر احداث شد چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
چهارشنبه, 04 تیر 1393 ساعت 04:55
خريد و تجهيز وسايل شهر بازي پارك شهداي اركواز با هزينه اي بالغ بر 350 ميليون ريال در جهت ايجاد فضاي امن تفريحي و رفاهي برای كودكان و نوجوانان و جامعه هدف انجام گرفته است./از محل اعتبارات عمرانی سال 93 نيز اعتبار قابل توجهی در جهت ساماندهی كامل اين پارك تخصيص داده خواهد شد كه با انجام اين قبيل كارها علاوه بر ايجاد زمينه شور و نشاط گام موثری نيز در جهت پر نمودن اوقات فراغت شهروندان و استفاده كنندگان از اين پارك شهری بر مي داريم.

بدنبال قول مساعد شهردار اركواز ملكشاهی به شهروندان اين شهر در خصوص خريد و تجهيز وسايل و مجموعه بازی كودكان مطابق با تائيديه سازمان استاندارد ايران، شهرداری اركواز ملكشاهي در هفته جاری اقدام به خريد و نصب دو مجموعه كامل شهربازی و بازسازی تعدادي از وسايل شهربازي قديمي پارك شهدا شهر اركواز نمود.

مهندس هواسی تك شهردار اركواز ملكشاهی در اين خصوص اظهار کرد: خريد و تجهيز وسايل شهر بازي پارك شهداي اركواز با هزينه اي بالغ بر 350 ميليون ريال در جهت ايجاد فضاي امن تفريحي و رفاهي برای كودكان و نوجوانان و جامعه هدف انجام گرفته است.

هواسی تک در ادامه يادآور شد: از محل اعتبارات عمرانی سال 93 نيز اعتبار قابل توجهی در جهت ساماندهی كامل اين پارك تخصيص داده خواهد شد كه با انجام اين قبيل كارها علاوه بر ايجاد زمينه شور و نشاط گام موثری نيز در جهت پر نمودن اوقات فراغت شهروندان و استفاده كنندگان از اين پارك شهری بر مي داريم.

شهردار اركواز ملكشاهی در پايان خواستار همراهی و همكاری و مساعدت شهروندان در ايجاد فرهنگ صحيح استفاده از پارك ها و وسايل بازی شد.


ملکشاهی آنلاین

آخرین بروز رسانی در شنبه, 07 تیر 1393 ساعت 06:44
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT