آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7334434
ما 54 مهمان آنلاین داریم
دو خبر از کمیته عشایری ستاد دهه فجر/ رهبری انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تحولات سیاسی جهان معاصر است چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
چهارشنبه, 16 بهمن 1392 ساعت 05:38
مراسم جشن کمیته روستایی و عشایری دهه فجر انقلاب اسلامی در روستای بدری از توابع بخش زرین آباد شهرستان دهلران برگزار شد./برگزاری مراسم جشن کمیته روستایی و عشایری استان با حضور استاندار ایلام/مراسم جشن کمیته روستایی و عشایری دهه فجر انقلاب اسلامی در روستای بدری از توابع بخش زرین آباد شهرستان دهلران برگزار شد.

این مراسم با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و مسئول کمیته روستایی وعشایری دهه فجر استان ایلام ، امام جمعه شهرستان دهلران ، فرماندار دهلران ، مسئول کانون فرهنگی مساجد ، مدیرجهادکشاورزی و مسئول کمیته روستایی وعشایری شهرستان دهلران و شورای اداری و مسئولین شهرستان و بخشداری و شورای شهر ، دهیاری روستای زرین آباد برگزار گردید .
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شاهمرادیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان به بیان سخنرانی پرداخت  و به تفاوت بین انقلاب اسلامی و سایر انقلاب ها از جهت شکلی و محتوایی اشاره کرد .
وی بیان داشتند که انقلاب اسلامی ایران با ماهیتی وحیانی والهی با همه انقلاب های دنیا متفاوت می باشد  و عنصر رهبری مولفه دیگری است که انقلاب اسلامی ایران را از سایر انقلاب ها متمایز نموده و نقطه عطفی در تحولات سیاسی جهان معاصر میباشد .
مسئول کمیته روستایی وعشایری استان به بیان نقش بی نظیر روستاها و عشایر در برپایی جشن های باشکوه انقلاب با شور و شوق و نشاط اشاره نمود و خاطر نشان کرد که اخلاص و صداقت روستاییان وعشایر شایسته هر گونه تقدیر و خدمات رسانی از جانب مسئولین می باشد.
در حاشیه این مراسم مسئولین استانی و شهرستانی به بازدید از نمایشگاه صنایع دستی روستاییان بخش زرین آباد پرداختند .غرفه های صنایع دستی ، غذاهای سنتی و بومی – محلی ، و برگزاری  مسابقات اسب سواری و سایر بازی های محلی به جشن بزرگ کمیته روستایی وعشایری استان شور و نشاط مضاعفی داده بود.

برگزاری مراسم جشن کمیته روستایی و عشایری استان با حضور استاندار ایلام

مراسم جشن کمیته روستایی وعشایری استان با حضور استاندار  ایلام ، مسئول  حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و مسئول کمیته روستایی وعشایری استان ، ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، فرماندار شهرستان ایلام ، سرپرست مدیریت امور عشایر استان ، مدیر جهاد کشاورزی و مسئول کمیته روستایی وعشایری شهرستان ایلام ، شورای اداری شهرستان ایلام ، بخشداری سیوان و شورای روستای قجر و سایر روستاههای اطراف برگزار گردید.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شاهمرادیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان به بیان نقش محوری روستاییان وعشایر قبل از انقلاب و بعد از انقلاب پرداختد . مسئول کمیته روستایی و عشایری استان خاطر نشان کردند که عشایر قبل از انقلاب همواره در برابر حکومت های استبدادی مبارزه نموده اند و پس از انقلاب در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی نقش چشمگیری داشته اند .
روستاییان و عشایر بهترین مرزبانان برای ایران اسلامی بودند. و با جمعیت کمی که دارند سهم قابل توجهی در تولید و تحقق حماسه اقتصادی داشته اند .
در این مراسم استاندار ایلام نیز ضمن تشکر ازبرگزار کنندگان مراسم و مردم روستاهای قجر و روستاههای اطراف ، به بیان خاطراتی در دوران انقلاب پرداختند.
در این مراسم گروههای طنز و سرود به اجرای برنامه های زیبا و متنوع و شاد پرداختند  در پایان این مراسم مقرر گردید مسئولین به تعدادی از مردم و شرکت کنندگان در مراسم جوایزی اهدا نمایند .

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 16 بهمن 1392 ساعت 05:58
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT