آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7334304
ما 59 مهمان آنلاین داریم
تولید روزانه ۲۲۰ هزار بشکه نفت در ایلام /باید دهلران به عسلویه دیگر تبدیل شود چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
پنجشنبه, 19 دی 1392 ساعت 08:56
توسعه انرژی در استان ایلام که منجر به توسعه و آبادانی این دیار می شود نیازمند توجه های بیشتر و پیگیری های مستمر است؛ در حال حاضر روزانه 220 هزار بشکه نفت در استان ایلام تولید می شود./وی افزود: اگر مسئولان امر توجه بیشتری به این موضوع داشته باشند با استفاده از این ظرفیت بسیار خوب می توان برای به توسعه رسیدن ایلام قدم های بلندی برداشت.

غرب آنلاین به نقل از تسنیم / عمران علی‌محمدی اظهار کرد: ما در تلاش هستیم تا منطقه های نفتی استان ایلام را توسعه دهیم چرا که ایلام ظرفیت بالایی در حوزه نفت و گاز دارد.

وی افزود: در منطقه دهلران آنقدر این ظرفیت بالا است که می تواند به عسلویه ای دیگر در کشور تبدیل شود.

نماینده مردم حوزه شمالی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تلاش ما بر این است که بتوانیم میادین نفتی مرزی و بیجار و بین استان ایلام و کرمانشاه را توسعه دهیم.

وی گفت: به همین منظور یک تیم کارشناسی و عملیاتی برای بررسی های کارشناسی به زودی به ایلام سفر می کنند و در آینده این مورد را بررسی می کنند.

علی‌محمدی عنوان کرد: توسعه انرژی در استان ایلام که منجر به توسعه و آبادانی این دیار می شود نیازمند توجه های بیشتر و پیگیری های مستمر است؛ در حال حاضر روزانه 220 هزار بشکه نفت در استان ایلام تولید می شود.

وی افزود: اگر مسئولان امر توجه بیشتری به این موضوع داشته باشند با استفاده از این ظرفیت بسیار خوب می توان برای به توسعه رسیدن ایلام قدم های بلندی برداشت.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT