آمار سایت

بازدیدکنندگان : 7334601
ما 101 مهمان آنلاین داریم
مرزمهران اهرمی برای توسعه سرمایه‌گذاری و اشتغال است چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
شنبه, 11 آبان 1392 ساعت 19:32
توسعه مرز و گسترش مناسبات مرزی یکی از اولویت‌های دولت است که با جدیت تمام در استان در حال پیگیری است./با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و فعال کردن شرکت‌های بین‌المللی در استان باید مسیر رشد و پیشرفت استان را هموار کرد.

استاندار ایلام گفت: مرزمهران، اهرمی برای توسعه سرمایه‌گذاری و اشتغال است که باید به آن اهتمام داشت.

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام، به نقل از روابط عمومی استانداری «محمد رضا مروارید» درجلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی اظهار کرد: استفاده از مرز و قابلیت‌های مرزی هم در بحث حمل و نقل وتوسعه صادرات و واردات و هم دربحث تردد زوار باید گسترش یابد.
وی با بیان اینکه باید مولفه‌ها ، قابلیت‌ها، ظرفیت‌ها و مشوق‌های سرمایه‌گذاری در خروجی مهران در کل کشور اطلاع‌رسانی شود تا سرمایه‌گذاران با آگاهی و احساس امنیت زمینه سرمایه‌گذاری در استان را فراهم کنند تاکید کرد:توسعه مرز و گسترش مناسبات مرزی یکی از اولویت‌های دولت است که با جدیت تمام در استان در حال پیگیری است.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه باید زیر ساخت‌ها ی توسعه بین‌المللی استان فراهم شود ، گفت:با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و فعال کردن شرکت‌های بین‌المللی در استان باید مسیر رشد و پیشرفت استان را هموار کرد.
مروارید با بیان اینکه توسعه استان در گسترش مناسبات مرزی نیازمند داشتن برنامه و هدف است ، ابراز داشت:برای توسعه مبادلات مرزی باید بازارچه های مرزی ، مناطق ویژه اقصادی در داخل گسترش یابند و قابلیت و ظرفیت‌های استانهای همجوار در کشورعراق شناسایی تا مورد بهره برداری قرار گیرند.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT